ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 29.03.2024, 13:38

Головна » 2013 » Березень » 3 » БК «Кіровоград» двічі програв в Севастополі
14:41
БК «Кіровоград» двічі програв в Севастополі
Відбулися матчі протистояння чергового туру української баскетбольної чоловічої вищої ліги БК «Муссон» - БК «Кіровоград».

Так, сталося, що Ігор Чигринов дебютував у матчі проти найсильнішої команди вищої ліги. І не варто прискіпливо аналізувати дебют. Будемо чекати ігор за участі кіровоградської команди проти слабших команд, ніж севастопольська. А що до звітного матчу, то вже до перерви першої зустрічі господарі позначили свою перевагу в класі. у першій чверті +10, а в другій - +12 очок. І на перерву команди пішли за рахунку 45:23. Зустріч завершилася впевненою перемогою господарів з рахунком 76:45.
В другому матчі протистояння кіровоградці в першій половині зуміли нав’язати боротьбу лідеру ліги. Команди йшли очко в очко. Зазначимо, що друга чверть була мало результативна – лише 18 очок на дві команди. Ще в ті хвилини у господарів не йшли штрафні кидки – лише 5 з 10, тобто 50% влучних.
У другому матчі кіровоградці краще зіграли в обороні, але от проблеми в атаці залишилися. Команда так же мало набрала очок. Поразка БК «Кіровоград» з рахунком 48:58.
То ж севастопольці святкували дві перемоги над кіровоградцями і наступна їх зустріч відбудеться в Кубку України 20 та 23 березня. А про шанси в тих матчах кіровоградців складно нині говорити. На даний час вони не великі. Ігорю Чигринову потрібно добре проаналізувати помилки своєї команди і постаратися їх уникати.
БК «Кіровоград» в наступному турі української баскетбольної чоловічої вищої ліги 9-10 березня вдома прийме БК «Кремінь».

БК «Муссон» - БК «Кіровоград» 76:45 (25:15, 20:8, 19:8, 10:11)
БК «Муссон»: Семенов (7 очок-5 підбирань-3 результативні передачі), Жук (6-4-0), Баяндін (9-4-3), Легоньков (12-6-0), Шевченко (3-3-3), Липовцев (16-5-5), Єврьомін (4-9-1), Степанов (3-3-1), Паланійчук (6-1-2), Кожеватов (10-4-3).
БК «Кіровоград
»: Рожков (5-4– 0), Майсурадзе (2-3-0), Нейжмак (3-2-0), Гусаров (6-7-0), Оснач (4-6-0), Кодола (5-3-1), Сокіл (4-2-0), Ігнатенко (3-6-0), Воробйов (9-5-1), Овдєєнко (4-4-0).

БК «Муссон» - БК «Кіровоград» 58:48 (16:15, 9:9, 19:16, 14:8)
БК «Муссон»:
Семенов (2-2-1), Жук (7-3-2), Баяндін (10-3-0), Легоньков (4-4-0), Шевченко (9-5-0), Липовцев (20-7-3), Єврьомін (0-5-1), Степанов (0-0-0), Паланійчук (0-2-3), Кожеватов (6-7-0).
БК «Кіровоград:
Рожков (4-2– 0), Майсурадзе (8-4-2), Нейжмак (2-3-1), Гусаров (9-6-2), Оснач (3-0-0), Кодола (4-2-0), Сокіл (4-2-0), Ігнатенко (0-1-0), Воробйов (6-4-0), Овдєєнко (8-4-0).

Віктор Слюсаренко, «Спортивна Кіровоградщина»
Категорія: Баскетбол | Переглядів: 545 | Додав: Admin | Теги: Муссон, Кіровоград, БК, баскетбол