ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 29.03.2024, 12:53

Головна » 2013 » Березень » 10 » В Києві кіровоградки святкували дві перемоги над БК «Регіна Баскет Бар»
14:20
В Києві кіровоградки святкували дві перемоги над БК «Регіна Баскет Бар»
Відбулося протистояння чергового туру жіночої вищої ліги з баскетболу БК «Регіна Баскет Бар» - БК «Єлисавет-баскет».

В стартовій чверті першого матчу кіровоградки забезпечили собі 19-тиочкову перевагу в рахунку. А от в наступних двох чвертях матчу киянки нав’язали боротьбу фавориту матчу. Та в останній чверті гості додали в швидкості і організовано зіграли в обороні. Тож в підсумку впевнена перемога з рахунком 95:74.
В першому матчі отримала пошкодження Стефані Реймонд, але, на щастя з нею все гаразд і вона взяла участь і в другому матчі, старт якого вийшов не буде результативним. Загалом же було помітно, що із поразки в першому матчі киянки зробили вистовки і в першій половині матчі вони нав’язали гідну боротьбу. Так, за хвилину до завершення другої чверті рахунок був рівним 31:31. І лише влучні кидки Аліни Ягупової і трьох очковий Олени Жержерунової дозволив перед перервою зробити 6-тиочковий заділ.
В третій чверті кіровоградки пішли у відрив. Чимала заслуга в цьому Аліни Ягупової, на рахунку якої в той часовий інтервал 13 з 30 очок. То ж на четверту чверть команди викодили за 19-тиочкової переваги гостей, яким залишалося спокійно довести матч до заслуженої перемоги. До середини чверті рахунок був 9:9. В цей момент Аліна Ягупова напрацювала 5 фолів (по при це Аліна з доробком у 29 очок стала найрезультативнішою баскетболісткою звітного матчу) і завчасно залишила майданчик. Але і без неї кіровоградки змоги втримувати свою перевагу – в підсумку 86:69. Відзначимо 18 очок сенегальської легіонерки кіровоградок Ая Траоре, для якої це, поки що найбільший очковий доробок.
В наступному турі, 16-17 березня, БК «Єлисавет-баскет» вдома прийме одеську команду «ІНТЕРХІМ-СДЮШОР№2».

БК «Регіна баскет Бар» - БК «Єлисавет-баскет» 95:74 (11:30, 22:23, 27:21, 12:24)
БК «Регіна баскет Бар»: Афанасьєва (0+8+1), Карльє (9+2+0), Науменко (15 очок+3 підбирань+1 результативна передача), Ткач (0+0+7), Сузик (22+10+2), Письменник (17+4+2), Бовикіна (11+9+6).
БК «Єлисавет-баскет»: Реймонд (12+2+2), Кириченко (0+1+0), Фрасинюк (0+1+0), Гаїв (2+2+0), Назаревич (17+6+1), Ягупова (28+9+4), Сівакова (0+1+0), Ніколаєва (0+0+0), Відович (10+5+0), Жержерунова (18+13+3), Траоре (8+7+1).

БК «Регіна баскет Бар»:
Науменко (8 очок+4 підбирань+1 результативна передача), Афанасьєва (3+7+3), Карльє (8+3+4), Ткач (0+2+2), Терпелюк (0+0+0), Сузик (22+10+0), Письменник (18+3+4), Бовикіна (10+13+2).
БК «Єлисавет-баскет»:
Реймонд (1+3+8), Кириченко (0+0+0), Фрасинюк (0+0+0), Гаїв (3+0+0), Назаревич (14+2+0), Ягупова (29+3+1), Сівакова (0+1+0), Ніколаєва (0+0+0), Відович (7+5+0), Жержерунова (14+19+2), Траоре (18+9+1).

Віктор Слюсаренко, «Спортивна Кіровоградщина»
Категорія: Баскетбол | Переглядів: 566 | Додав: Admin | Теги: Єлисавет, Регіна, баскет, баскетбол