ГоловнаРеєстраціяВхідСубота, 20.04.2024, 09:34

Головна » 2013 » Березень » 12 » Семикласник став чемпіоном Ленінського району з шахів
10:17
Семикласник став чемпіоном Ленінського району з шахів
З 21 лютого по 10 березня в шаховому клубі «Біла тура» проходив чемпіонат Ленінського району з шахів серед чоловіків і юнаків, у якому взяли участь 38 шахістів.

У змаганні чоловіків перше місце завоював учень 7 класу навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа навчальний заклад І-ІІІ ст. № 17 – центр естетичного виховання «Калинка» Литвинюк Дмитро, який набрав 7,5 балів із 9 можливих. Срібну медаль виборов пенсіонер Соколов Юрій. Третім став робітник фірми «Агросоюз» Попов Сергій.
Серед юнаків переміг студент Кіровоградського машинобудівного коледжу Ломакін Віктор. На другому місці учень 8 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Апоркін Владислав. Третє місце посів учень 9 класу Бережинської загальноосвітньої школи Нечепоренко Дмитро.
Переможці та призери змагань нагороджені дипломами і медалями відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради.

Офіційний сайт Кіровоградської міської ради
Категорія: Інші види спорту | Переглядів: 505 | Додав: Admin | Теги: змагання, Кіровоград, шахи