ГоловнаРеєстраціяВхідСубота, 20.04.2024, 03:18

Головна » 2013 » Березень » 23 » БК «ТІМ-СКУФ» - БК «Єлисавет-баскет»: Репетиція перед плей-офф
17:00
БК «ТІМ-СКУФ» - БК «Єлисавет-баскет»: Репетиція перед плей-офф
У жіночій баскетбольній вищій лізі відбулися матчі протистояння БК «ТІМ-СКУФ» - БК «Єлисавет-баскет».

В першому матчі кіровоградки забезпечили відчутний гандикап ще на його початку. Далі суперниці відігралися, але по перерві гості забезпечили відчутну перевагу і втримали її до завершення зустрічі.
У другій зустрічі ж перші дві чверті були рівними: команди йшли очко в очко. Третя чверть матчу була повністю за підопічними Людмили Коваленко. Але от в останній чверті їм прийшлося не легко: киянки додали обертів своїм атакам і мали шанси уникнути поразки. Та все ж мінімальну перемогу кіровоградки святкували - 91:88. Чималий вклад в перемогу зробила Аліна Ягупова - 37 очок. Цим матчем завершився регулярний чемпіонат. Кіровоградська жіноча команда посіла друге місце. Попереду будуть матчі плей-офф, в яких зіграють з суперником у звітному протистояння. Перший матч відбудеться у Києві. Протистояння триватиме до двох перемог.

БК «ТІМ-СКУФ» - БК «Єлисавет-баскет» 71: 82 (11:23, 22:12, 21:29, 17:18)
БК «ТІМ-СКУФ»: Мацко (16 набраних очок- 11 підбирань- 1 результативна передача), Бєліцька (0-0-0), Савицька (0-0-0), Кочубей (0-4-5), Уро-Ніле (16-6-2), Завидна (5-2-0), Краєвська (0-3-2), Скорбатюк (7-3-0), Березинець (8-6-3), Горобець (0-0-1), Фастхудінова (19-6-2).
БК «Єлисавет-баскет»: Реймонд (18-3-5), Кириченко (0-0-0), Джурич (0-3-0), Назаревич (13-6-1), Ягупова (18-9-5), Сівакова (6-2-0), Відович (2-2-2), Жержерунова (15-13-4), Траоре (10-10-1).

БК «ТІМ-СКУФ» - БК «Єлисавет-баскет» 88: 91 (21:25, 23:24, 19:26, 25:16)
БК «ТІМ-СКУФ»: Мацко (19-11- 5), Стаднік (0-1-1), Савицька (0-0-0), Кочубей (11-3-7), Уро-Ніле (22-4-1), Завидна (0-2-0), Краєвська (7-0-3), Скорбатюк (6-1-1), Березинець (12-9-1), Фастхудінова (11-5-2).
БК «Єлисавет-баскет»: Реймонд (12-6-5), Кириченко (5-0-0), Фрасинюк (2-0-0), Джурич (0-1-1), Назаревич (11-7-1), Ягупова (37-10-5), Сівакова (2-0-1), Відович (5-1-2), Жержерунова (6-10-2), Траоре (11-8-2).

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина»
Категорія: Баскетбол | Переглядів: 596 | Додав: Admin | Теги: Єлисавет, СКУФ, баскет, ТІМ