ГоловнаРеєстраціяВхідСубота, 27.04.2024, 05:15

Головна » 2013 » Березень » 29 » «Олександрія» зазнала розгрому від севастопольців
20:10
«Олександрія» зазнала розгрому від севастопольців
Відбувся матч 23-го туру чемпіонату України серед команд першої ліги ПФК «Олександрія» - ФК «Севастополь».

Севастопольська команда під час зимового антракту ґрунтовно підсилалася. Основним здобутком стало запрошення екс-гравців київського «Арсеналу». То ж сьогодні оновлена команда «Севастополь» мала вперше постати в офіційних матчах.
В стартовому складі наставник господарів Андрій Купцов випустив лише одного новачка Євгена Пічкура. А от Олег Кононов з перших хвилин випустив трьох новобранців Олега Чуваєва, Дениса Кожанова і Олександра Ковпака. При цьому Ігор Дуляй залишився на лаві запасних. Сергій Кузнецов та Сергій Симоненко травмовані, і не могли допомогти своїй команді. Та і без них гості справилися із суперником. Вже на двадцятій хвилині Денис Кожанов відкрив рахунок, реалізувавши вихід тет-а-тет з голкіпером олександрійців. Через 11 хвилин захисники та голкіпер гостей припустилися помилки і дозволили Вячеславу Шевченку ударом через себе зрівняти рахунок на табло – 1:1. Наприкінці тайму Артур Карноза міг забити м’яч в роздягальню, але м’яч розминувся зі штангу воріт суперника.
Другий тайм звітного матчу був повністю за гостям. Так, на 56-ій хвилині севастопольці вдало замкнули дальню штангу і Олександр Ковпак вивів свою команду вперед, забивши дебютний м’яч у новій команді. Через 17 хвилини Олександр оформив дубль, пробивши з гострого кута голкіпера господарів. В цьому епізоді помітна явна помилка голкіпера «Олександрії» Руслана Зарубіна.
На 85-ій хвилині матчу Олександр Жабокрицький встановив остаточний рахунок – 4:1 на користь підопічних Олега Кононова.
В наступному турі «Олександрія» зіграє в Харкові проти місцевого «Геліоса», а «Севастополь» вдома прийме донецький «Олімпік».

"Олександрія" - "Севастополь" 1:4 (1:1) (Шевченко, 31 – Кожанов, 21; Ковпак, 56; 72 Жабокрицький, 85)
"Олександрія": Зарубін, Басов, Бондаренко, Банада, Микицей, Назаренко, Грицук, Запорожан, Пічкур (Гордя 66), Шевченко (Коломоєць 76), Кіча (Полярус 65)
"Севастополь": Чуваєв, Гвініанідзе, Ткачьов, Новак, Воронін, Танчик (Караваєв 46), Кожанов, Левандовскі, Ковпак (Жабокрицький 77), Карноза (Крамар 81), Федоріив
Попередження: Бондаренко, 41; Запорожан, 54
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 523 | Додав: Admin | Теги: перша, Олександрія, Севастополь, ліга, матч