ГоловнаРеєстраціяВхідЧетвер, 25.04.2024, 07:12

Головна » 2013 » Березень » 30 » В Полтаві «Зірка» зазнала поразки
16:53
В Полтаві «Зірка» зазнала поразки
Відбувся матч 23-го туру чемпіонату України серед команд першої ліги ФК «Полтава» - «Зірка».

Жваво команди почали матч. Вже на стартових хвилинах вони створили кілька потенційно небезпечних атак. Так, на 8-ій хвилині господарі мали реальний шанс відкрити рахунок: у штрафній площадці «Зірки» було призначено вільний удар. М’яч після виконання даного стандартного положення поцілив у стінку гравців кіровоградської команди. А на 11-ій хвилині матчу Владислав Насібулін увірвався з флангу у штрафну суперника: простріл вздовж воріт господарів – на жаль, з його партнерів ніхто не встиг замкнути передачу. Після стартової жвавої гри було затишшя, яке ознаменувалося чималої кількістю боротьби у центрі поля. Десь в середині першого тайму гості провели кілька не поганих атак. Небезпечними також були подачі Олександра Кочури зі штрафних та кутових позначок. Кіровоградська команда більше атакувала, але наприкінці тайму «попалася» на контратаку господарів і Максим Зеленевич ударом з 18 метрів поцілив точно у дальню дев’ятку воріт «Зірки» - 1:0.
З початку другого тайму гості більше контролювали м’яч, стараючись відігратися. Полтавчан ж грали другим номером і сподівалися на свої контратаки. В середині тайму один з кутових гостей змусив вступити в гру голкіпера полтавчан Максима Кучинського – він парирував удар головою одного з гравців «Зірки». Грубо грали гравці господарів, за що були нагороджені жовтими картками. Арбітр матчу в одному з епізодів ледь помилково не вилучив гравця господарів Деркача, в якого номер на футболці 23. Раніше він показував жовту картку Лозінському (№25) і по записав подумав, що показував картку Деркачу, показав йому червону. А через мить уважніше подивився на номера і залишив «Полтаву» у повному складі. По при всі старання кіровоградцям не вдалося уникнути поразки. То ж 1:0 на користь ФК «Полтава». Що ж прикра поразка гостей, які більше контролювали м'яч, а футбольна фортуна була на боці суперника - один точний удар в дев'ятку і... поразка.
В наступному турі кіровоградська «Зірка» без гри отримує три очки, адже київська «Оболонь» знялася зі змагань, а ФК «Полтава» завітає до ФК «Одеса». Наступний офіційний матч кіровоградці проведуть вдома 13 квітня. Суперником буде харківський
«Геліос». Початок зустрічі о 13.30. Зазначимо, що матч «Зірка» - «Геліос» буде в прямому ефірі показуватиме телеканал «Футбол».

ФК «Полтава» - «Зірка» 1:0 (1:0) (Зеленевич, 43)

ФК «Полтава»: Кучинський, Жданов, Сірик, Даценко (Даньків, 80), Конюшенко (Одинцов, 72), Цапій, Лозінський, Воробей, Зеленевич (Кіцута, 65), Деркач, Микуляк (Лугачов, 85)

«Зірка»: Ширяєв, Степанов, Пінчук (Порошин, 88), Бочкур, Нємчанінов, Кочура (Іванов, 82), Логінов, Бурдіян (Рудницький, 77), Шаврін, Насібулін, Галенко

Попередження: Зеленевич, 26; Даценко, 58; Лозінський, 61, Деркач, 75 - Бурдіян, 34; Бочкур, 74.
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 746 | Додав: Admin | Теги: Полтава, Зірка