ГоловнаРеєстраціяВхідНеділя, 05.05.2024, 00:57

Головна » 2013 » Квітень » 13 » LIVE: Фінальний матч БК «Єлисавет-баскет» - «НПУ-Динамо»
17:17
LIVE: Фінальний матч БК «Єлисавет-баскет» - «НПУ-Динамо»

На нашому порталі пропонуємо текстову трансляцію другого матчу фінального протистояння жіночої баскетбольної вищої ліги БК «Єлисавет-баскет» - «НПУ-Динамо».

Час
(хв)
Рахунок
Подія

Доброго дня! Сьогодні на нас чекає захоплюючий баскетбольний матч між двома найсильнішими жіночими командами України.

Зазначимо, що сьогодні вже завершилася боротьба за бронзові нагороди. "ТІМ-СКУФ" впевнено переміг "Регіну" і завоював бронзу. Тепер в жіночому українському баскетболі цього сезону залишається дізнатися імена володарів срібних та золотих нагород.

Нагадаємо, що перший матч протистояння в Києві завершився з рахунком 81:65 на користь киянок. То ж сьогодні кіровоградська команда немає права на помилку. Лише перемога потрібна. До початку матчу залишається 15 хвилин. Будемо сподіватися, що приємна спортивна сьогоднішня субота (БК "Кіровоград" ФК "Зірка" та ПФК "Олександрія" здобули перемоги) завершиться перемогою.

Стартові п'ятірки команд. "Єлисавет-баскет": Ягупова, Жержерунова, Відович, Реймонд, Траоре. "НПУ-Динамо": Спітковська, Вард, Вільямс, Кенеді, Воронова.
1
0-2
Матч розпочався. Вард відкрила рахунок. Жержерунова не реалізувала два штрафні. Хвилюється Олена.
2
1-2
Ще два штрафні пробивала Жержерунова. Вже один влучила. Малорезультативний початок зустірчі.
3
4-4
Трьохочковий від Ягупової. Тепер вже два очки Вайт набрала.
4
6-4
Реймонд вивела свою команду вперед. Тайм-аут брали гості.
5
6-8
Спітковська та Ворона знову вперед виводять "НПУ-Динамо". Тайм-аут.
7
11-13
Спітковська реалізувала один зі своїх штрафних.Ягупова та Вард обмінялися влучними двохочковими кидками. Траоре реалізувала один штрафний. Що ж як бачимо хвилювання ще те. Низький відсоток реалізації штрафних тому доказ. Воронова збільшила перевагу киянок. Реймонд два відіграла.
9
13-17
Кенеді влучна. Ягупова незабарилася із відповіддю. З лінії штрафних Вард двічі влучно.
10
17-23
Назаревич реалізувала два штрафні. Це ж зробила і Вайт. Вард збільшила перевагу до шести очок. Реймонд і Спітковська набрали по два очки. Кінець першої чверті. Реалізая штрафних господарів - 60%. Втратили 4 очка.
11
17-24
Ягупова не влучила двічі. А Кенеді реалізувала один штрафний.
12
21-28
Джурич вийшла і в першій атаці набрала 2 очка. Але захист господарок дозволяє Кенеді набрати 2. Ягупова скоротила. Нині в неї 9 очок. Найбільше з всіх баскетболісток. Кенеді не зупиняється - ще 2 очка.
14
23-31
Назаревич два. Але гості не зупиняються і свої очки набирають. Процент влучать з гри лише 36% у господарок.
17
28-37
Ягупова реалізувала 2 штрафні. Це ж зробила Кенеді. Ягупова закидає двохочковий. Киянки сьогодні налаштовані серйозно. А от у підопічних Людмили Коваленко не все виходить.
18
35-37
Кіровоградки зусиллями Ягупової та Жержерунової скоротили відставання до двох очок.
20
39-41
Вард та Ягупова набирають свої чергові очки. Перерва в матчі. Варто вносити корективи в гру задля здобуття позитивного результату.
22
43-43
Воронова два, Траоре не відстає - 4 очка.  Рахунок рівний.
23
45-43
Реймонд виводить вперед господарок. Тайм-аут киянки взяли.
25
50-45
Воронова заробила четвертий фол. Реймонд набрала ще 2 очка. Спітковська два очка відіграла. Реймонд же 4 штрафних реалізувала. Ягупова два кидки не реалізувала. Кенеді теж 4 фоли має.
27
56-50
Вард скорочує відставання до трьох очок. Цекова трьохочковим зрівнює рахунок. Ягупова виводить кіровоградську команду вперед. Реймонд і Ягупова збільшують перевагу до шести очок.
30
62-56
Траоре і Жержерунова по два набрали. Вільямс реалізувала штрафні. Вард один штрафний реалізувала. Реймнод з лінії штрафних влучна. Вайт отримала 5-ий фол. Вже сьогодні вона на майданчик не вийде. Кінець третьої чверті.
32
64-58
Реймонд і Цекова набрали очки.
34
71-62
Воронова, Вард по два. Назаревич і Реймонд теж по 2. Потім Реймонд реалізував один штрафний. Реймонд вже має 22 набраних очка. Назаревич ще 2. Тайм-аут.
36
73-67
Цекова не здається. Вже третій влучний трьохочковий від неї. Жержерунова - 2 очка. Перевага господарок в 7-9 очок тримається. Хоча Цекова два відіграє, реалізувавши штрафні.
38
76-73
Ягупова реалізувала один штрафний. Цекова закинула двохочковий кидок. Жержерунова - 2. Вард реалізувала два штрафні. Спітковська скоротила відставання до трьох очок.
39
80-74
Влучні кидки Траоре і Ягупової зробили вагому заявку на перемогу. Вільямс один штрафний реалізувала. Спітковська таДжурич отримали 5-і фоли.
40
85-79
Трьохочковим Віяльмс відновила інтригу в матчі. Траоре два набрала. 5 очок господарок переваги було за 19 секунд. "Єлисавет-баскет" втримав цю перевагу. Кінець матчу.

Кіровоградська команда святкувала перемогу з рахунком 85-79. То ж в понеділок, 15 квітня, в Києві відбудеться вирішальний матч фінальної серії.

Категорія: Баскетбол | Переглядів: 665 | Додав: Admin | Теги: Єлисавет, онлайн, Динамо, НПУ, баскет, матч, БК, фінал