ГоловнаРеєстраціяВхідПонеділок, 29.04.2024, 10:58

Головна » 2013 » Квітень » 20 » «Олександрія» ледь не втратила перемогу
08:43
«Олександрія» ледь не втратила перемогу
Відбувся матч першої ліги ПФК «Олександрія» - «Авангард» (Краматорськ).

Олександрійській команді вдалося в звітному матчі забити швидкий м’яч: Василь Грицук реалізував пенальті, яке було призначено за порушення правил голкіпера гостей проти нападника «Олександрії» Юрія Коломойця». У першому таймі підопічні Андрія Купцова ще не реалізували один вихід один на один з голкіпером гостей. У другому таймі «Авангард» більше контролював м’яч і старався відігратися. І це йому вдалося в компенсовані хвилини матчу: Віталій Собко влучним ударом головою засмутив господарів. Та краматорцям нічию втримати не вдалося, адже вже через пару хвилин Юрій Коломоєць після передачі Андрія Запорожана забив переможний м’яч. То ж рахунок зустрічі 2:1 на користь «Олександрії».

ПФК "Олександрія" - "Авангард" (Краматорськ) 2:1
"Олександрія": Леванідов, Басов, Микицей, Коломоєць, Шендрик, Грицук (Колесниченко, 90), Запорожан, Пічкур (Соломка, 81), Полярус (Кіча, 53), Бровченко (Банада, 73), Лобойко.
"Авангард": Пуговкін, Малиш, Шарко (Козьбан, 60), Киселевьский, Швидкий, Собко, Скарлош, Бринько, Ковальов, Крещик (Поднебенний, 88), Візавер.

Голи: Грицук, 13 (п); Коломоєць, 90+5 – Собко, 90+2.
Попередження: Грицук 26, Кіча, 56, Банада, 90+2, Микицей, 90+4 – Пуговкін, 12
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 524 | Додав: Admin | Теги: авангард, Олександрія