ГоловнаРеєстраціяВхідНеділя, 05.05.2024, 08:20

Головна » 2013 » Квітень » 21 » «Зірка» розгромила «Одесу»
15:53
«Зірка» розгромила «Одесу»
Відбувся матч 26-го туру української першої ліги ФК «Одеса» - «Зірка».

Результативно почали звітний матч підопічні Іллі Близнюка. Так, вже на 16-ій хвилині зустрічі гості вели з рахунком 2:0. Відкрив рахунок Владислав Насібулін, а вже через дві хвилини Ярослав Галенко обікрав захисників і, увійшовши в штрафну площадку суперника, точно пробив в нижній дальній кут воріт одеситів. А на тридцятій хвилині кіровоградська команда залишилися в меншості: червону картку отримав захисник Дмитро Нємчанінов. Як наслідок кінцівку першого тайму активніше провели одесити, але користь не мали.
Після перерви господарі більше атакували, але так і не змогли вразити ворота Євгена Ширяєва, який відмінно відіграв. Так в одному з епізодів не дозволив Анатолію Опрі, випередивши його. А на 80-ій хвилині зустрічі Владислав Насібулін довів рахунок до розгромного – 3:0. Здобута перемога дозволила кіровоградцям піднятися на четверте місце в турнірній таблиці.
У наступному турі, 27 квітня, кіровоградська «Зірка» вдома прийме «Динамо-2». Початок матчу о 17.00.

ФК «Одеса» - «Зірка» 0:3 (0:2) (Насібулін, 14; 80; Галенко, 16)
ФК «Одеса
»: Паламарчук, Калитов (Гостєв, 68), Гавриленко, Сіліч (Малін, 28), Гальський, Опря, Піцик (Бондаренко, 56), Д.Пархоменко, К. Пархоменко, Степанишин (Платунов, 46), Балабанов.
«Зірка»: Ширяєв, Пінчук, Бочкур, Родіна, Нємчанінов, Шаврін (Рудницький, 84), Логінов (Дячук-Ставицький, 90+2), Горбаненко, Кочура (Степанов, 33), Галенко, Насібулін (Гонщик, 88).
Попередження: Балабанов, 79 — Насібулін, 66; Шаврін, 81.
Вилучення: Дмитро Нємчанінов, 30 («Зірка»).
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 538 | Додав: Admin | Теги: Одеса, матч, Зірка