ГоловнаРеєстраціяВхідЧетвер, 02.05.2024, 23:41

Головна » 2013 » Квітень » 29 » Кіровоградець Артем Таран завоював дві золоті медалі (+фото)
11:44
Кіровоградець Артем Таран завоював дві золоті медалі (+фото)
23-25 квітня стадіон «Авангард» міста Ялта приймав учасників Чемпіонату України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР 1996 р. н. та молодші.

В змаганнях приймали участь 71 команда та більше 600 учасників з всіх регіонів країни. Честь Кіровоградщини захищали 24 легкоатлета з 7 спортивних шкіл області, які разом з тренерами найшли можливість прийняти участь в даних змаганнях.
Феєрично виступив вихованець ОКДЮСШ «Колос» (директор Ю. І. Махно) Артем Таран. Під керівництвом Павла та Петра Армашових Артем переміг на дистанціях 1500м (рез. 4.07.00хв) та 3000м (8.51.00хв). Ще одну золоту медаль здобула учениця гайворонської ДЮСШ «Локомотив» Яна Качур (тренер В. Кузь). Яна виборола І місце в бігу на 400м з результатом 57.02с.
Бронзові нагороди чемпіонату в естафеті 4х400м здобули вихованці маловисківського відділення ДЮСШ «Спартак-2002» (директор Ю. В. Сапожник) Євген Неруш, Денис Піменов, Микола Медведенко, Владислав Онойко (готували команду Олександр та Ігор Шостак, Олександр Дарієнко), вихованка ДЮСШ-2 (директор Лавриненко, тренер Вячеслав Нищеменко) Анна Кучеренко в бігу на 3000м (рез. 11.14.20 хв), Настя Думчева в потрійному стрибку( рез. 12м 32см, тренер Геннадій Здітовецький). Найкращого результату в спринті серед кіровоградців досяг вихованець ДЮСШ «Спартак-2002»  Євген Неруш (тренер Олександр та Ігор Шостак) ставши фіналістом в бігу на 100м (11.0с) та 200м (22.9с). В чільну десятку на своїх видах також війшли: Заїка Ілона, Осадча Ліза, Миронюк Олександра, Дюбанова Альона, Колос Олена, Ткаченко Анна, Балаєнко Євген, Слуцький Яків, Хоменко Даша, Бичкова Аріна. Слід відмітити, що технічним делегатом змагань був кіровоградець, суддя національної категорії В’ячеслав Нищеменко, під керівництвом якого чемпіонат пройшов на відмінному рівні.

За результатами змагань Кіровоградська область здобула 3 золоті та 7 бронзових медалей, а серед спортивних шкіл почесне 6 місце посіла збірна КОО ФСТ «Спартак» (на фото) ДЮСШ «Спартак-2002» (голова Г. І. Сальков, тренер команди О.В. та І. О. Шостак) та 10 місце збірна СДЮШОР-2 імені В. Верхоланцева (директор В. Винокуров, тренер В. І. Абраменко, В.М. Приймак).
Всі призери змагань стали кандидатами в збірну України для участі в Чемпіонаті світу серед юнаків в м. Донецьку, але для того щоб попасти на легкоатлетичний мундіаль - потрібно прикласти максимум зусиль як спортивним керівникам області так і тренерам з їх підопічними.

Прес-центр ФЛАКО
Категорія: Інші види спорту | Переглядів: 758 | Додав: Admin | Теги: таран, атлетика