ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 19.04.2024, 16:40

Головна » 2013 » Травень » 2 » Важлива перемога «Зірки» в Охтирці
17:54
Важлива перемога «Зірки» в Охтирці
Відбувся матч 28-го туру української футбольної першої ліги «Нафтовик-Укрнафта» - «Зірка».

В звітному матчі тренери обох команд не мали змогу виставити оптимальні склади. Так, гостям через перебір жовтих карток не міг допомогти Владислав Насібулін, який останнім часом набрав хорошу форму. Не потрапив до основного складу Андрій Степанов, а з капітанською пов’язкою вийшов Роман Бочкур. Радує, що вилікувався Андрій Бурдіян. Господарі не могли розраховувати на Дениса Войцеховського.
На початку матчу господарі провели кілька небезпечних атак. Особливо був активний правий фланг їх атаки: Роман Світличний двічі проривався на фланзі – в першому випадку впевнено зіграв голкіпер кіровоградців, в другому Роман промахнувся. А на 12-ій хвилині матчу оборона гостей допустилася помилки, якою не скористався Сергій Артюх – з кількох метрів до воріт пробив мимо. Через 5 хвилин Олександр Чурілов помилився на виході – гравці «Зірки» дальню штангу замкнули не влучно. Далі гра відбувалася без моментів і лише на 34-ій хвилині матчу Вадим Шаврін результативним ударом «розбудив» її – 1:0 на користь гостей. Охтирчани з відповіддю не забарилися – небезпека знову з лівого флангу оборони прийшла, але не точна передача і все минулося. Євген Ширяєв парирував удар в упор на сороковій хвилині матчу. Наприкінці першого тайму Сергій Артюх не реалізував чергову свою можливість відзначитися.
На початку другого тайму у ворота «Зірки» призначили суперечливе пенальті. Капітан охтирчан Леонід Бояринцев не зміг його реалізувати, влучивши у штангу воріт суперника.
На 62-ій хвилині господарі залишилися в меншості. Але по при це продовжували атакувати. Схоже, гості під кінець матчу втомилися. На 76-ій хвилині Ярослав Галенко мав забивати другий м’яч, але з 16 метрів пробив повз ворота суперника. Наприкінці матчу арбітр вилучив головного тренера господарів. А через хвилину червону картку перед собою побачив гравець команди «Нафтовик-Укрнафта» Олександр Яровенко. В компенсовані хвилини Єгор Іванов не реалізував побачення з голкіпером господарів. Матч завершився мінімальною перемогою кіровоградської «Зірки» - 1:0.
Господарі сьогодні не реалізували чимало своїх моментів. Не кращим чином грає захист кіровоградської «Зірки», але в цьому матчі футбольна фортуна була на її боці.
В наступному турі, 7 травня, кіровоградська команда вдома прийме білоцерківський «Арсенал». Початок матчу о 18.00.

«Нафтовик-Укрнафта» - «Зірка» 0:1 (0:1) (Шаврін, 34)
«Нафтовик-Укрнафта»: Чурілов, Бояринцев, Єстафієв (Яровенко, 72), Зайчук, Ховбоша, Васильєв, Артюх (Тарасенко, 78), Світличний, Вайда (Саванчук, 58), Полтавець (Радіонов, 68)
«Зірка»: Ширяєв, Пінчук, Бочкур, Рудницький, Родіна, Горбаненко (Загальський, 90+2), Шаврін, Галенко (Іванов, 89), Бурдіян, Нємчанінов, Кочура (Гонщик, 74).

Вилучення: Башлай, 62; Яровенко, 88.

Віктор Слюсаренко, портал
«Спортивна Кіровоградщина».
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 650 | Додав: Admin | Теги: Нафтовик, Зірка