ГоловнаРеєстраціяВхідСубота, 20.04.2024, 08:13

Головна » 2013 » Травень » 11 » «Зірка» розійшлася миром з МФК «Миколаїв»
19:55
«Зірка» розійшлася миром з МФК «Миколаїв»
Відбувся матч 30-го туру чемпіонату України серед команд першої ліги МФК «Миколаїв» - «Зірка».

В першому таймі звітного матчу глядачі побачили три забиті м’ячі. В середині тайму Голенков на радість місцевої публіки відкрив рахунок на табло. А вже через 8 хвилин Андрій Бурдіян потужним пострілом встановив рівновагу. Наприкінці тайму Вадим Шаврін забив гол в «роздягальню». За рахунку 2:1 на користь кіровоградців команди пішли на перерву.
Після перерви господарям вдалося зрівняти рахунок: гравці «Миколаєва» буквально заштовхали м’яч у ворота Ширяєва – гол записали на Чучмана – 2:2. За мить нападник кіровоградці мав знову виводити вперед свою команду, але з кількох метрів не влучив у ворота. Берко не реалізував вихід один на один із Ширяєвим – гостям пощастило. А наприкінці зустрічі Гудзикевич не реалізував пенальті, програвши дуель Ширяєву. В підсумку матч завершився внічию 2:2. Кіровоградці у боротьбі за третє місце втратили два очки, які можуть зіграти на фініші вирішальну роль.
В наступному турі, 19 травня, кіровоградська «Зірка» вдома прийме ФК «Кримтеплиця».

МФК «Миколаїв» - «Зірка» 2:2 (1:2) (Голенков, 20; Чучман, 68 - Бурдіян, 30; Шаврін, 44)
МФК «Миколаїв»: Товт, Леонідов, Кучеренко (Берко, 59), Чорний, Луценко, Владов (Бесалов, 38), Чучман, Голенков, Ковальов (Гудзикевич, 46) Каблаш, Буличев (Тістик, 83)

«Зірка»: Ширяєв, Пінчук, Бочкур, Родіна, Горбаненко (Степанов, 90+3), Шаврін, Бурдіян, Іванов (Порошин, 78), Загальський (Гонщик, 54), Нємчанінов, Насібулін (Рудницький, 83).

Попередження: Родіна, 16; Нємчанінов, 50; Шаврін, 87.

На 88-ій хвилині матчу Гудзикевич не реалізував пенальті (голкіпер).

Віктор Слюсаренко, «Спортивна Кіровоградщина»
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 767 | Додав: Admin | Теги: Миколаїв, Зірка