ГоловнаРеєстраціяВхідСубота, 20.04.2024, 10:02

Головна » 2013 » Травень » 21 » Олександр Шелест - майстер спорту України
21:45
Олександр Шелест - майстер спорту України
З 13 по 16 травня в м. Ялта відбулась Всеукраїнська Універсіада з легкої атлетики.

15 студентів з КДПУ імені В. Винниченка та КНТУ прийняли участь в змаганнях серед студентів. Переможцем змагань став спартаківець Д.Яковенко (КДПУ ім Винниченка, декан А. Л. Турчак, тренер Г. Б. Здитовецький). Взявши 221см з першої спроби, Дмитро переміг всіх стрибунів у висоту, ще на 1 см наблизившись до нормативу МСМК. Денис Тесленко посів друге місце з бігу на 400м з/б. Його результат 51.50секунди (тренер О.М. Тесленко). Д.Капінус посів 4 місце з бігу на 3000 з/п та 7 місце з бігу на 10000м (тренер В.М.Політовський), В.Маруценко виборола 7 місце з бігу на 3000 з/п(тренер Н. Є. Абраменко).
Не перестають радувати нас вихованці Павла та Петра Армашових (ОКДЮСШ”Колос”, директор Ю.І.Махно). Не пройшло й місяця після чемпіонських забігів Артема Тарана на юнацькому чемпіонаті, як новий тріумф. В забігові на 1500м з результатом 3,45,92хв посівши ІІІ місце вперше виконав норматив майстра спорту, а згодом Олександр Шелест, додав ще одну бронзову медаль в бігу на 800м (результат 1,51.50). Результат на 1500м Олександра є рекордним для нашої області і протримався він близько 30 років. Що характерно, попереднім рекордсменом був тренер Сашка - Павло Армашов. ФПАКО вітає МС О.Шелеста та тренерів Армашових і бажаємо їм якісно підготуватися до наступних континентальних та світових стартів.

Ігор Шостак, прес-центр ФЛАКО
Категорія: Інші види спорту | Переглядів: 636 | Додав: Admin | Теги: Україна, спорт, майстер, Шелест, Олександр