ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 26.04.2024, 00:59

Головна » 2013 » Червень » 12 » Сплав молоді і досвіту
12:47
Сплав молоді і досвіту
В Ялті завершився командний чемпіонат України серед молоді та дорослих, а також з бігу на 10000м серед юніорів з легкої атлетики.

Кіровоградські атлети змагалися у всіх вікових групах та мали перемінні успіхи. Так, претендент на участь в командному чемпіонаті Європи Денис Тесленко (тренер Олександр Тесленко) лідируючи в забігу на 400 метрів з бар’єрами зазнав травми та не закінчив дистанцію. Головною причиною травмування Дениса є підготовка до провідних змагань на неякісних покриттях кіровоградських стадіонів та відсутність якісних навчально-тренувальних зборів із-за кволого фінансування. Срібну медаль серед молоді здобув Дмитро Яковенко (ШВСМ, тренер Геннадій Здітовецький)  в стрибках у висоту. Дмитро є кандидатом на участь в молодіжному чемпіонаті Європи в Тампере (Фінляндія). З бігу на 3000м з перешкодами серед молоді Дмитро Капінус посів 5 місце (ДЮСШ-2, тренер Володимир Політовський) з поміж чоловіків, а Вікторія Маруценко (СДЮШОР-2, тренер Наталя та Володимир Абраменко) та Дарина Яценко (ДЮСШ «Спартак-2002», тренер Ігор та Олександр Шостак) відповідно 5 та 7 місце серед жінок. З бігу на 10000м серед юніорів 5 місце посів вихованець Олександрівської ДЮСШ МОН Анатолій Бондаренко (тренер Вадим Приймак). Найкращого результату в спринті серед дорослих досяг МС Віталій Пархоменко (ШВСМ, тренер В’ячеслав Нищеменко), який став фіналістом з бігу на 100м з результатом 10.3с.

Ігор Шостак, прес-центр ФЛАКО
Категорія: Легка атлетика | Переглядів: 603 | Додав: Admin | Теги: легка, атлетика