ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 26.04.2024, 12:27

Головна » 2013 » Липень » 20 » «Зірка» в Охтирці зазнала розгрому
19:52
«Зірка» в Охтирці зазнала розгрому
В матчі другого туру чемпіонату «FAVBET Ліга 1» кіровоградська «Зірка» в Охтирці поступилася місцевій команді «Нафтовик-Укрнафта».

За майже рівної гри в першому тамі гості пропустили м’яч. Радіонов в контратаці випередив центрального захисника «Зірки» і точно пробив у нижній дальній кут воріт Ширяєва – 1:0. Ще в кількох моментах гостей виручив їх голкіпер Євген Ширяєв. А от в атаці в кіровоградці до перерви не зовсім все виходило. Відзначимо, що вистачало порушень правил і боротьби. Як наслідок вже на початку матчу наставник господарів був змушений виконувати заміну.
У другому таймі гості пішли вперед більшими силами і на  початку тайму могли відігратися: голкіпер охтирчан «потягнув» удар зі штрафного. А на 54-ій хвилині господарі забили ще раз – 2:0. Оборона гостей грала не злагоджено. Це красномовно підтверджує епізод на 79-ій хвилині матчу, коли після подачі в центр штрафної нападник господарів головою без перешкод пробивав – Євген Ширяєв врятував. Через кілька хвилин Євген «потягнув» удар Прокопченка. Що ж і Євген Ширяєв не врятував свою команду від розгрому. Наприкінці зустрічі третій та четвертий м’ячі у ворота кіровоградців забив Віталій Прокопченко. Підсумковий рахунок 4:0 на користь охтирської команди.

«Нафтовик-Укрнафта» - «Зірка» 4:0 (1:0) (Радіонов, 22; Вайда, 54; Прокопченко, 85; 90+2)

«Нафтовик-Укрнафта»: Васільєв, Бояринцев, Єрмак (Вайда 6), Антонюк, Башлай, Артюх, Зайчук, Світличний (Саванчук 85), О.Яровенко (Прокопченко 76), Радіонов (Левига 65).
«Зірка»: Ширяєв, Мостовий, Бочкур, Рудницький (Загальський 68), Горбаненко (Галенко 46),  Шаврін, Степанов, Гонщик, Смалько, Осадчий (Сокуренко 84), Логінов.
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 632 | Додав: Admin | Теги: Нафтовик, Зірка