ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 26.04.2024, 13:53

Головна » 2013 » Серпень » 3 » «Зірка» в Краматорську поступилася «Авангарду»
19:18
«Зірка» в Краматорську поступилася «Авангарду»
Кіровоградська «Зірка» в четвертому турі завітала в гості до краматорського «Авангарду».

З перших хвилин активніше розпочали господарі, але першими вдалося відзначитися кіровоградцям. Вони в одній зі своїх не багаточисельних атак в першій половині матчу зусиллями Дмитра Тітова відкрили рахунок на табло. Рахунок 1:0 протримався лише 12 хвилин – в середині тайму новобранець Дмитро Резніков результативно дебютував за краматорську команду, в першому матчі забивши – удар із 17 метрів у дальній нижній кут приніс забитий м’яч. На 31-ій хвилині матчу у штрафній гостей виникла «пожежа», чимале скупчення гравців – захисники «Зірки» зуміли вибити м’яч. Наприкінці тайму нападник господарів вийшов один на один, переграв Євгена Ширяєва і пробивав по воротах, у які вбігав захисник – м’яч полетів вище воріт.
У другому таймі матчу кіровоградці вирівняли гру, але на 70-ій хвилині примудрилися пропустити гол – Мамаді Сангаре підключився на стандарт і головою результативно пробив у дальній кут – 2:1. А на 80-ій хвилині «Зірка» залишилася в меншості: вилучений був Вадим Гонщик. І було призначено пенальті у ворота гостей – Євген Ширяєв парирував удар Піднебенного.
Що ж тепер на «Зірку» 7 серпня чекає домашній кубковий матч із алчевською «Сталлю». Початок матчу о 17.00.

«Авангард» - «Зірка» 2:1 (1:1) (Резніков, 22; Сангаре, 69 - Тітов, 10)
«Авангард»: Пуговкін, Сангаре, Резніков, Візавер (Киселевський, 84), Ковальов, Войтенко, Швець (Піднебенной, 52), Швидкий, Печенкін, Свиридов (Солнцев, 69), Якименко (Штогрін, 74).
«Зірка»: Ширяєв, Смалько, Бочкур, Степанов, Тітов (Осадчий, 46; Рудницький, 80), Гонщик, Шаврін, Логінов (Бурдіян, 86), Галенко (Самойленко, 73), Чичиков, Мостовий.
Вилучення: Гонщик, 80.
Не реалізований пенальті: Піднебенной, 81 (воротар).
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 546 | Додав: Admin | Теги: авангард, Зірка