ГоловнаРеєстраціяВхідВівторок, 16.04.2024, 18:00

Головна » 2013 » Серпень » 29 » «Буревісник» вийшов до 1\8 фіналу Кубка України
12:59
«Буревісник» вийшов до 1\8 фіналу Кубка України
В матчі-відповіді попереднього етапу Кубка України серед аматорів «Буревісник» завдяки забитому м’ячу на виїзді пройшов «ВПК-Агро».

Нагадаємо, що в першому матчі протистояння «Буревісник» вдома переміг з рахунком 1:0. І той матч запам’ятався перед матчевим «казусом» «ВПК-Агро», коли запримітили Дениса Бережного під номером 9, хоча значився Ігор Соколянський. На прохання команди «Буревісник» суперник «цю помилку» «виправив».
Матч-відповідь відбувався у селищі Новоолександрівка на стадіоні «Ювілейний». Варто відзначити, що у фойє даної споруди розміщено символіку фотогалерею кращих вихованців місцевої юнацької спортивної школи. Зазначу, що серед її вихованців Вячеслав Чечер, Артем Куслій, нині покійний голкіпер Сергій Перхун, Роман Пасічниченко, Дмитро Гунченко та інші футболісти.
У матчі-відповіді «Буревіснику» протистояли такі гравці «ВПК-Агро»: Андрій Яковець (має досвід виступів за професійні команди «Дніпро-2», маріупольський «Іллічівець» та донецький «Олімпік»), Максим Кривий (запорізький «Металург», хмельницьке «Динамо» та ФК «Карлівка»), Максим Воробей, Олександр Шмиговський (ПФК «УкрАгроКом»), Олексій Колесник, Максим Білик (криворізький «Гірник», «Дніпро-75», черкаський «Славутич» та криворізький «Кривбас»), Сергій Патула (білоцерківська «Рось», калінінський «Фенікс-Іллічівець», ФК «Севастополь» і дніпродзержинська «Сталь»), Денис Дяченко (київський «Арсенал», маріупольський «Іллічівець», «Фенікс-Іллічівець», алчевська «Сталь», ФК «Полтава», хмельницьке «Динамо» та дніпродзержинська «Сталь»), Сергій Панасенко («Дніпро-2», комсомольський «Гірник-Спорт» і черкаський «Славутич»), Володимир Добреля (донецький «Олімпік»), Олександр Печененко («Дніпро-75», «Дніпро-2», дублі луганської «Зорі» і сімферопольської «Таврії»), Сергій Данільченко і Кирило Лазаренко (кременчуцький «Кремінь»).
Перші хвилини матчу пройшли за територіальної переваги команди «ВПК-Агро». Команда Романа Кремени подала чотири небезпечні кутові на ворота Олександра Шпака, один з яких дозволив забити швидкий м’яч: на дальній штанзі Печененко скинув м’яч в центр на Добрелю, який ударом головою пробив під перекладину – 1:0. Пропустивши м’яч, «Буревісник» зміг вирівняти гру. І на 18-ій хвилині матчу Тарас Чемерис виконав передачу на Пономаря –Денис перекидав голкіпера та захисник суперника встиг йому завадити точно це зробити. А було досить небезпечно біля воріт Андрія Яковця. У середині першого тайму Олександр Шпак невдало вибив м’яч від своїх воріт – він потрапив до Максима Кривого – гравець «ВПК-Агро» почав рух у бік воріт гостей й був зупинений Олександром Паламарчуком. На думку головного арбітра матчу Олексія Луценка це порушення «потягло» на червону картку, хоча нападник не залишався один на один із Паламарчуком; поряд були ще два захисники «Буревісника». То ж це порушення складно було розцінювати як фол останньої надії. Як наслідок підопічні Сергія Грінкевича залишилися в меншості за 68 хвилин до завершення основного часу зустрічі і отримали небезпечний штрафний удар. При виконанні даного стандартного положення Олександр Шпак з дев’ятки воріт «потягнув» удар гравця «ВПК-Агро». Через кілька хвилин «ВПК-Агро» мав забивати другий м’яч, але гостей після серії ударів врятували перекладина воріт, голкіпер та захисник. За чотири хвилини до завершення першої половини зустрічі, граючи в меншості, «Буревісник» міг зрівняти: після подачі зі штрафного Тарас Чемерис на дальній штанзі головою пробив досить близько від воріт суперника. Досить хороший шанс для взяття воріт суперника. Через кілька хвилин швидка трьохходівка Чемерис – Пономар – Корчинський завершилася ударом Максима над воротами суперника. Наприкінці тайму арбітр матчу мав вилучати гравця «ВПК-Агро» Патулу: Сергій грубо зіграв проти футболіста «Буревісника» і Олексій Луценко з кишені дістав жовту картку та, помітивши в своїх записах, що Патула вже має одну жовту картку, вирішив не показувати другу. Ось такий нонсенс.
В перерві матчу наставник «Буревісника» Сергій Грінкевич знайшов потрібні слова і налаштував своїх підопічних на бій. Вони, граючи в меншості, суперника «закрили» на його половині поля на 15 хвилин. Це красномовно доводило силу та клас команд. Футболісти «Буревісника» в той час створили кілька небезпечних моментів біля воріт суперника. Так, після передачі Пономаря Чемерис пробив біля штанги воріт. Ще в одному епізоді Тарас Чемерис не поцілив у ворота Андрія Яковця. Далі «ВПК-Агро» дещо вирівняв гру, та все ж в них були більш небезпечні контрвипади, ніж позиційні атаки. В одному епізоді Олександр Шпак парирував удар Дениса Дяченка. «Буревісник» поблизу штрафної площадки суперника «заробив» небезпечний штрафний, але його виконання не принесло успіху.
Як і в першому таймі у епізоді з вилученням Паламарчука, гравці «Буревісника» припустилися грубої помилки: Сергій Панасенко «обікрав» Андрія Марущука і реалізував вихід один на один з голкіпером – 2:0. Цей рахунок повністю задовольняв команду «ВПК-Агро». Але їм не вдалося вийти переможцем в даному двоматчевому протистоянні. Хоча могли довести рахунок до 3:0, але Олександр Шпак парирував удари Олексія Колесника і Кирила Лазаренка. Футболісти «Буревісника» граючи в десятьох, змогли проявити характер і забити м’яч, який їх вивів до 1\8 фіналу Кубка України. При довгій передачі на половину поля суперника Єгор Кєвліч поборовся на «другому поверсі» і відпасував на Пономаря – Денис з гострого кута результативно пробив у дальній кут воріт «ВПК-Агро». У хвилини, що залишилися до завершення основного часу матчу, «Буревісник» грамотно контролював м’яч. Зустріч завершилася з рахунком 2:1 на користь «ВПК-Агро». По при поразку, «Буревісник» завдяки забитому м’ячу на виїзді вийшов до 1\8 фіналу Кубка України (Футбольний Бог є - хитрі «витівки» не допомогли «ВПК-Агро» та і граючи в меншості, підопічні Сергія Грінкевича досягали свого; далі по праву вийшла сильніша команда). Суперником на даній стадії змагань буде ФК «Діназ» (Вишгород). Перший матч відбудеться в Знам’янці 4 вересня.
А наступний свій матч «Буревісник» проведе вдома 31 серпня в рамках чемпіонату Кіровоградської області. Суперником буде ФК «Головківка». Початок матчу о 17.00. Запрошуємо на міський стадіон Знам’янки підтримати нашу команду!

«ВПК-Агро» - «Буревісник» 2:1 (1:0) (Добреля, 8; Панасенко, 71 – Пономар, 80)
«ВПК-Агро»: Яковець, Печененко, Добреля, Білик, Кривий, Патула, Воробей, Колесник, Панасенко, Дяченко (Данільченко, 80), Шмиговський (Лазаренко, 68).
«Буревісник»: Шпак, Сафонов, Паламарчук, Согутовський, Сідоров (Сафронов, 70), Марущук, Хорольський, Корчинський, Пономар, Шушпанов (Кєвліч, 61), Чемерис.
Попередження: Патула, 25; Шмиговський, 44; Кривий, 63; Дяченко, 69; Колесник, 85 - Согутовський, 20
Вилучення: Паламарчук, 22.

Віктор Слюсаренко, пресс-служба ФК «Буревісник»
Категорія: Футбол. Україна. Інше | Переглядів: 556 | Додав: Admin | Теги: Буревісник, спорт