ГоловнаРеєстраціяВхідЧетвер, 25.04.2024, 08:09

Головна » 2013 » Вересень » 25 » «Зірка» вилетіла з Кубка України
18:00
«Зірка» вилетіла з Кубка України
Кіровоградська «Зірка» в Миколаєві провела матч 1\16 фіналу Кубка України з МФК «Миколаїв».

Господарі виставили основний склад, давши відразу зрозуміти, що їм потрібна перемога і вони готові грати на два фронти. Гості теж постаралися виставити оптимальний склад, але у порівнянні з попереднім матчем певні зміни були. Варто відзначити дебют у команді Олега Допілки; також з перших хвилин Віталія Сокуренко.
З початку матчу команди йшли вперед, але в перші 20 хвилин створювали напівмоменти. Та вже на 21-ій хвилині Сергійчук мав момент біля воріт кіровоградців, але не реалізував його. І вже через 7 хвилин після подачі з кутової позначки ударом головою Вадим Родіна вивів вперед «Зірку» - 0:1. Наприкінці першого тайму в схожому стилі миколаївці відігралися: відзначився Владов – 1:1. Прикро пропускати гол «в роздягальню».
У другому таймі більше спостерігалося непоступливої боротьбі на полі. Команді грали з думкою про власні ворота, головне, щоб не пропустити. То ж стало більше дальніх ударів, ніж змістовних комбінацій із залученням багатьох гравців.
В останні 15 хвилин основного часу активізувалися господарі і голкіперу «Зірки» Євгену Ширяєву прийшлося добряче попрацювати. Спочатку він парирував удар Сергійчука, через хвилину – Голенкова. До кінця основного часу рахунок не зазнав змін і було призначено додатковий час. У другому овертаймі Віктору Берко вдалося дальнім ударом вивести вперед «Миколаїв». Рахунок матчу 2:1 на користь миколаївців і «Зірка» залишає розіграш Кубка України.
Що ж далі на кіровоградську команду чекає вояж до Чернівців, де в 12-му турі зіграє з місцевою «Буковиною».

МФК «Миколаїв» - «Зірка» 2:1 (1:1, 0:0, 0:0, 1:0) (Владов, 45+1; Берко, 109 - Родіна, 28)
МФК «Миколаїв»: Козаченко, Пєсков, Сергійчук, Найко, Чорній (Ординський, 67), Луценко, Владов (Владов, 93), Голенков (Ковальов, 83), Джгереная, Бринько, Буличев.
«Зірка»: Ширяєв, Допілка (Пінчук, 105), Мостовий, Рудницький, Родіна, Галенко (Степанков, 46), Сокуренко, Степанов, Фатєєв, Загальський (Осадчий, 94), Чичиков.
Попередження: Чорній, 64 - Загальський, 37.

Віктор Слюсаренко.
Категорія: Футбол. Україна. Інше | Переглядів: 588 | Додав: Admin | Теги: Миколаїв, кубок, Зірка