ГоловнаРеєстраціяВхідСубота, 20.04.2024, 14:09

Головна » 2013 » Вересень » 25 » «Олександрія» - «Металіст»: дива не сталося
20:36
«Олександрія» - «Металіст»: дива не сталося
В матчі 1\16 фіналу Кубка України «Олександрія» вдома поступилася лідеру української Прем’єр-Ліги України харківському «Металісту».

У першому таймі «Олександрія» змогла на рівних протистояти лідеру українського футболу. Хоча господарі і простили швидкий м’яч, але зуміли швидко відігратися завдяки дальньому удару капітана Олександра Запорожана. Наприкінці першого тайму гості кілька раз «вибачили» господарів.
У другому таймі «Металіст» повністю контролював м’яч, створював моменти, але от забити не зміг. в «Олександрії» у компенсовані хвилини матчу міг забити Євген Пічкур. ніхто і не гадав, що в цьому матчі буде додатковий час, а він буде.
На додатковий час сил в олександрійців не вистачило. Спочатку Володимир Гоменюк вивів свою команду вперед, а через 5 хвилин він заробив пенальті, яке реалізував Марко Девич. Далі ще відзначився і Дієго Соуза – 1:4.
Що ж тепер «Олександрія» зосередитися на чемпіонаті України. 29 вересня підопічні Володимира Шарана в Чернігові будуть протистояти місцевій «Десні».

"Олександрія" - "Металіст" 1:4 (1:1, 0:0, 0:2, 0:1)
Голи: Запорожан 15 – Соуза 5, 110, Гоменюк 93, Девіч 98
"Олександрія": Леванідов, Сухоцький, Кіча (Пічкур 83), Сидоренко, Запорожан (к), Грицук (Зейналов 74), Шендрік, Старенький, Бідловський, Коломоєць, Банада
"Металіст": Горяїнов, Ксьонз, Папа Гуйє, Моледо, Вільягра, Краснопьоров (Гоменюк 65), Соуза, Едмар (к), Марлос, Бланко (Азеведо 46), Девіч (Нойок 100)
Попередження: Банада 27, Старенький 76

Віктор Слюсаренко.
Категорія: Футбол. Україна. Інше | Переглядів: 590 | Додав: Admin | Теги: Металіст, Олександрія, кубок