ГоловнаРеєстраціяВхідСубота, 20.04.2024, 09:18

Головна » 2013 » Вересень » 26 » ПФК «УкрАгроКом» теж залишив Кубок України
20:50
ПФК «УкрАгроКом» теж залишив Кубок України
Вслід за «Олександрією» та «Зіркою» залишив цьогорічний розіграш Кубка України на стадії 1\16 фіналу Кубка України і ПФК «УкрАгроКом».

Підопічні Юрія Гури в Тернополі поступилися місцевій «Ниві». Ще в першому таймі тернопільчани двічі відзначилися. Дубль оформив Ігор Мельник, який елегантно замкнув передачу Бориса Баранця, а в другому епізоді реалізував пенальті. Наприкінці першого тайму мав момент Віталій Пономар, але вдало зіграв голкіпер господарів Андрій Новак.
А на початку другого тайму господарі забили і третій м’яч у ворота Сергія Науменка. Далі на полі нічого не змінилося і господарі свят кули впевнену перемогу з рахунком 3:0.
Варто відзначити, що сьогодні погода не порадувала футболістів: дощ і було складне футбольне поле. От вчора поле було краще, але матч був призначений на сьогоднішній день, адже на даному стадіоні відбувався інший матч Кубка «Тернопіль» - «Полтава» (4:3). «Нива» послідувала прикладу своїх земляків і теж вийшла до 1\8 фіналу. То ж на даній стадії змагань маємо дві тернопільські команди.

«Нива» - ПФК «УкрАгроКом» 3:0 (2:0) (Ігор Мельник, 6, 32 (пен); Андрій Кікоть, 47)
«Нива»: Новак, Романюк, Лазорик, Яневич, Г. Баранець (Гірський, 80), Донець, Б. Баранець (Білий, 85), Шестаков, Кікоть, Загинайлов (Івашко, 67), Мельник
ПФК «УкрАгроКом»: Науменко, Покосенко, Ломко, Радевич (Мамонов, 60), Лобчак, Горбаненко (Вдовиченков, 70), Батраченко, Пономар, Бровкін (Боровський, 54), Степанюк, Фальковський.
Попередження: Кікоть, 73, 83; Б. Баранець, 78 - Пономар, 35; Ломко, 58; Фальковський, 89.
Вилучення: Кікоть, 83.
Категорія: Футбол. Україна. Інше | Переглядів: 691 | Додав: Admin | Теги: нива, кубок, Украгроком