ГоловнаРеєстраціяВхідСереда, 24.04.2024, 12:08

Головна » 2013 » Жовтень » 3 » Достойний виступ «Буревісника» в Кубку України
08:00
Достойний виступ «Буревісника» в Кубку України
В матчі-відповіді 1\4 фіналу Кубка України з «Чайкою» «Буревісник» ледь не відіграв гандикап в три м’ячі.

Початок матчу був за гостями, які заробили штрафний, після виконання якого забили, але з положення поза грою: Олександр Шпак парирував удар Андрія Байдачного, а з положення поза грою на добиванні був Андрій Колодяжний. Такий початок не знітив футболістів «Буревісника» і на далі вони від своїх воріт від вели гру та почали шукати щастя біля воріт суперника. Андрій Марущук в одному з епізодів сильно прострілював вздовж воріт суперника – Денис Пономар не очікував і м’яч від нього відскочив повз ворота. На 9-ій хвилині матчу Олександр Сафонов заробив штрафний, а Александр Савін виконав це стандартне положення – вище воріт. У наступній атаці Денис Пономар з флангу прострілював на дальню штангу – Олександр Савін не зміг результативно замкнути цю передачу. У відповідь з передачі Дениса Петренка Андрій Байдачний з розвороту через себе пробивав – на щастя м’яч влучив у захисника «Буревісника» і полетів за лицьову лінію.
А на 34-ій хвилині арбітр матчу призначив пенальті у ворота гостей: Олексій Ремезовський порушив правила проти Олександра Савіна, ззаду підштовхнувши останнього. На жаль, як і в першому матчі протистояння капітану «Буревісника» Олександру Сафонову не вдалося реалізувати одинадцятиметровий – 38-річний голкіпер гостей Юрій Клименко (5 років виступав за київську «Оболонь», потім були «Сокіл» із Золочіва, «Княжа» та Єдність») парирував удар. Через три хвилини після передачі п’яткою від Андрія Марущука Максим Корчинський пробив поруч зі штангою. Перший тайм, в якому гості майже не мали небезпечних моментів, а господарі володіли ініціативою, завершився без забитих м’ячів.
Другий тайм матчу розпочався з небезпечного прострілу Пономаря і удару головою Марущука з кількох метрів – вище воріт. Господарі використовували і дальні удари. Так, після пострілів Корчинського і Марущука із-за меж штрафної площадки м’яч пролітав поруч з дев’яткою воріт киян. Футбольна фортуна відвернулася в господарів. Відправляючи чималі сили в таці, команда «Буревісник» залишала вільні зони, якими в контрвипадах намагалися скористатися гравці «Чайки». В одній з них Олександр Рисенко міг відзначитися, але «вибачив» господарів за помилку в обороні і пробив вище воріт. А на 74-ій хвилині матчу Олексій Шушпанов оцінив ситуацію в штрафній площадці суперника і точно пробив в дальній нижній кут воріт – 1:0. Уже в наступній атаці, але вже на іншому фланзі, оборона киян дала «промах» і Олександр Сафонов реалізував «побачення» з голкіпером киян – 2:0. За 15 хвилин до завершення основного часу зустрічі інтрига до звітного кубкового протистояння повернулася. Гості, які і в першому таймі часто затримували час (арбітр залишав це без уваги), особливо в даному компоненті відзначався голкіпер Юрій Клименко, намагалися будь-що збити темп гри. Як наслідок збільшилася кількість порушень правил з боку гравців гостей. 19-тирічний головний арбітр матчу Максим Поліщук з Кривого Рогу протягом матчу допускався помилок і не завжди встигав за подіями на полі, а наприкінці зустрічі між футболістами ледь не сталися сутички – емоції були на межі. Цікаво, чому на даний матч було призначено такого молодого арбітра; чи не передбачали інтриги в даному протистоянні після поразки «Буревісника» в Києві з рахунком 0:3? В гравця гостей під №19 «нерви здали»: отримавши жовту картку, він продовжував висловлювати арбітру своє незадоволення. Пам’ятається як «подібне» сталося в матчі шостого туру першої ліги «Нива» - «Динамо-2», то тоді Олександр Алієв відразу отримав і другу жовту картку…
Останні хвилини зустрічі не вплинули на поточний рахунок 2:0. «Буревіснику» не вистачило одного забитого м’яча для того, щоб за сумою двох матчів зрівняти рахунок і перевести зустрічі в додатковий час. На жаль, вкотре підвела реалізація і два не забиті пенальті ще довго будуть в пам’яті.
«Буревісник» цього року припиняє виступи на всеукраїнській арені, на якій «Буревісник» чудово про себе заявив: в чемпіонаті України вийшов до фінальної частини, а в Кубку дійшов до чвертьфіналу (пройшов «ВПК-Агро» та «Діназ»), в якому достойно поступився «Чайці».
Київська «Чайка» вийшла до півфіналу, де зіграє з ФК «Нове Життя». Не легко прийдеться киянам, адже з такою грою, насамперед в обороні, шансів вийти до фіналу у протистоянні з полтавчанами не багато.

«Буревісник» - «Чайка» 2:0 (0:0) (Шушпанов, 74; Сафонов, 75)
«Буревісник»: Шпак, Сідоров (Александров, 46), Сафонов, Шмиговський, Хорольський, Марущук, Савін, Пономар, Корчинський (Шушпанов, 65), Олійник (Сафронов, 90+3), Согутовський.
«Чайка»: Клименко, Паламарчук, Петренко, Ремезовський, Богданов (Барчишин, 77), Рисенко (Гриб, 86), Трасковський, Цурупін, Гавриленко (Яблунько, 82), Баранович (Бузько, 51), Байдачний (Бакуменко, 90+4).
Не реалізований пенальті: Олександр Сафонов, 34 (воротар).

Віктор Слюсаренко, прес-служба ФК «Буревісник».
Категорія: Футбол. Україна. Інше | Переглядів: 644 | Додав: Admin | Теги: КУ, Чайка, Буревісник