ГоловнаРеєстраціяВхідЧетвер, 18.04.2024, 22:21

Головна » 2013 » Жовтень » 13 » ПФК «УкрАгроКом» програв «Ниві»
18:51
ПФК «УкрАгроКом» програв «Ниві»
Відбувся матч 14-го туру першої ліги «Нива» - ПФК «УкрАгроКом».

Після стартового натиску гостей господарі захопили ініціативу і провели ряд небезпечних атак. Борис Баранець потужно пробивав – вище воріт. Через пару хвилин воротам гостей загрожував вже Григорій – знову не влучно. А на 33-ій хвилині матчу після подачі зі штрафного Віктор Яневич проштовхнув м’яч у ворота команди з Кіровоградщини.
На початку другого тайму матчу господарі не реалізували чудовий шанс відзначитися. А через хвилину вже гості могли забити – надійно зіграв голкіпер «Ниви» Андрій Новак. На 62-ій хвилині матчу Степанюк поза правилами зіграв у власній штрафній площадці проти Шестакова і у ворота гостей було призначено пенальті. Його впевнено реалізував Ігор Мельник – 2:0. Що ж, маємо 5-у поразку головківців у нинішньому чемпіонаті.

«Нива» - ПФК «УкрАгроКом» 2:0 (1:0) (Яневич, 33; Мельник, 63 (пен))
«Нива»: Новак, Романюк, Басараб, Донець, Яневич, Шестаков (Бадло, 90+2), Кікоть, Б. Баранець (Білий, 89), Загинайлов (Гірський, 79), Г. Баранець, Мельник (Івашко, 87).
ПФК «УкрАгроКом»: Науменко, Ломко, Мамонов, Любчак, Степанюк, Даньків
(Ляшенко, 46; Фальковський, 70), Зайнчковський, Пономар, Бровкін, Вдовіченков, Боровський.
Попередження: Г. Баранець, 15; Яневич, 27; Романюк, 75; Б. Баранець, 86 – Вдовіченков, 17; Мамонов, 19; Зайнчковський, 52; Пономар, 61.

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина».
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 387 | Додав: Admin | Теги: нива, футбол, Украгроком