ГоловнаРеєстраціяВхідЧетвер, 28.03.2024, 14:51

Головна » 2013 » Жовтень » 19 » Не легка перемога «Олександрії» над «Миколаєвом»
16:56
Не легка перемога «Олександрії» над «Миколаєвом»
Відбувся матч 15-го туру української першої ліги з футболу МФК «Миколаїв» - ПФК «Олександрія».

По при всі очікування на вістрі атаки олександрійців був не Юрій Коломоєць чи Вячеслав Шевченко, а Роман Локтіонов. І він вже на шості хвилині матчі за цю довіру «подякував»: відгукнувся на передачу партнера з флангу і ударом головою відкрив рахунок – 1:0 на користь підопічних Володимира Шарана. Через 13 хвилин гості подвоїли рахунок на табло міського стадіону Миколаєва – відзначився Руслан Зейналов, реалізувавши пенальті. В першому таймі господарям вдалося скоротити рахунок – кращий бомбардир миколаївців Михайло Сергійчук реалізував пенальті.
У перерві матчу наставник «Миколаєва» Олег Федорчук зробив аж три заміни, освіживши склад своєї команди зі сподіванням уникнути поразки. У другому таймі матчу миколаївці заграли активніше. «Олександрію» і цей рахунок задовольняв, то ж на класі спробували гості довести матч до перемоги. На 80-ій хвилині матчу небезпечно пробивав Владов – м’яч пролетів поруч зі штангою воріт олександрійців. А через 5 хвилин Вячеслав Шевченко не реалізував вихід один на один з голкіпером господарів Андрієм Товтом. В підсумку матч завершився з рахунком 2:1 на користь «Олександрії».
У наступному турі, 26 жовтня, на «Олександрію» в Охтирці чекає складний матч проти місцевої команди «Нафтовик-Укрнафта».

МФК «Миколаїв» - ПФК «Олександрія» 1:2 (1:2) (Сергійчук, 37 (пен) - Локтіонов, 6; Зейналов, 13 (пен))
МФК «Миколаїв»: Товт, Пєсков, Сергійчук, Кучеренко, Найко, Луценко (Владов, 46), Чучман (Чорній, 65), Ординський (Каблаш, 46), Берко (Голенков, 46), Джгереная, Буличев
ПФК «Олександрія»: Зарубін, Лобойко, Кіча (Бідловський, 61), Локтіонов (Шевченко, 70; Коломоєць, 90+3), Зейналов, Запорожан, Шендрик, Старенький (Соломка, 90+5), Микицей, Бондаренко, Басов.
Попередження: Чучман, 64; Владов, 68; Буличев, 90+2 - Микицей, 43; Кіча, 50; Басов, 90+5.

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина».
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 424 | Додав: Admin | Теги: матч