ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 26.04.2024, 10:06

Головна » 2013 » Жовтень » 23 » БК «Єлисавет-баскет» в Києві впевнено переміг БК «ТІМ-СКУФ»
21:02
БК «Єлисавет-баскет» в Києві впевнено переміг БК «ТІМ-СКУФ»
В першому турі жіночої вищої ліги БК «Єлисавет-баскет» в Києві завдав поразки БК «ТІМ-СКУФ».

З початку матчу кіровоградські баскетболістки постаралися відірватися в рахунку. Результативні дії американки Гардін, яка набрала поспіль 5 очок на протягом однієї хвилини, дозволили мати перевагу у 5 очок. Господарки завдяки тайм-ауту спробували наладити гру своєї команди, але… Аліна Ягупова теж нагадала про себе кількома влучними кидками. А за 13 секунд до завершення чверті Завидіна влучним трьохочковим кидком відіграла відставання до трьох очок – 15:18 на користь команди «Єлисавет-баскет».
За рівного початку другої чверті в її середині гості додали в грі змогли відірватися на 10 очок. Варто відзначити, що в цій чверті киянки швидко набрали 5 командних фолів і в подальшому до перерви пробивалися всі порушення. Третя чверть проходила в напруженій боротьбі до тайм-ауту гостей, а далі «Єлисавет-баскет» зміг збільшити відрив.  А в останній чверті господарки «розсипалися» і матч завершився впевненою перемогою БК «Єлисавет-баскет» - 60:91. Найрезультативнішою баскетболісткою звітного матчу стала Аліна Ягупова, на рахунку якої 28 набраних очок.
В наступному турі БК «Єлисавет-баскет» 9 листопада вдома прийме одеську команду «ІНТЕРХІМ-СДЮСШОР№2».

БК «ТІМ-СКУФ» - БК «Єлисавет-баскет» 60:91 (15:18, 19:28, 15:18, 11:27)
БК «ТІМ-СКУФ»: Скорбатюк (3 очки+ 8 підбирань + 3 результативні передачі), Савицька (2+0+0), Краєвська (13+2+2), Стаднік (0+1+0), Уро-Нілє (14+5+0), Бєліцька (0+0+0), Степанюк (3+0+0), Березинець (3+2+0), Горобець (6+0+1), Фастхудінова (3+2+3), Завидіна (13+2+0), Науменко (0+5+0).
БК «Єлисавет-баскет»: Дубровіна (12+3+9), Кісільова (10+3+0), Кириченко (0+0+0), Кондусь (2+1+0), Робінсон (9+9+4), Римаренко (10+8+2), Чек (1+2+0), Ягупова (28+16+7), Покровенко (2+0+1), Гардін (17+5+0).

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина».
Категорія: Баскетбол | Переглядів: 524 | Додав: Admin | Теги: жінки, ТІМ-СКУФ, Єлисавет, баскетбол, баскет