ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 29.03.2024, 08:33

Головна » 2013 » Жовтень » 25 » «Зірка» зазнала поразки в Миколаєві
16:49
«Зірка» зазнала поразки в Миколаєві
Виїзним матчем з МФК «Миколаїв» кіровоградська «Зірка» стартувала в другому колі чемпіонату України серед команд першої ліги.

У порівнянні з попереднім матчем із тернопільською «Нивою» сталося дві зміни, які «напрошували», адже тоді і Вадим Гонщик, і Дмитро Осадчий, чудово після перерви увійшли в гру і суттєво допомогли команді здобути перемогу. То ж по праву заслужили на потрапляння до основного складу команди на цей матч.
Зустріч розпочалася «за сценарієм» господарів: їм завдяки потужному удару Олександра Бринька вдалося забити «швидкий» м’яч. То ж пятиматчева суха серія завершена. Через двадцять хвилини господарі зусиллями Сергія Кучеренка, який пробивав зі штрафного, могли подвоїти перевагу в рахунку, але надійно зіграв голкіпер кіровоградців Павло Поштаренко. А через 5 хвилин з передачі Ярослава Галенка Вадим Гонщик зрівняв рахунок на табло. До перерви матчу команди знизили свою активність і більше було боротьби. Лише одного разу голкіпер «Зірки» «потягнув» удар Кучеренка. То ж на перерву команди пішли за рівного рахунку 1:1.
В другому таймі у складі гостей дебютував Антон Лисюк, котрий замінив автора голу Вадима Гонщика. На 55-ій хвилині зустрічі Олексій Чичиков втратив чудовий шанс вивести свою команду вперед. Олдександр Каблаш, вийшовши на заміну, вже за мить міг відзначитися, але програв дуель голкіперу «Зірки» Павлу Поштаренко. На 70-ій хвилині матчу Дмитро Владом ударом головою у дальній нижній кут воріт кіровоградців вивів вперед «Миколаїв» - 2:1. Вже у наступній атаці Андрій Мостовий мав зрівнювати рахунок, але не поцілив у ворота суперника. Мав можливість збільшити рахунок Кучеренко, але після його удару зі штрафного – голкіпер впевнено зафіксував м’яч у своїх руках. Голкіпер господарів при вибиванні м'яча припустився помилки і його відхватив півзахисник гостей, котрому не розволили пробити - Станіслав Чучман ціною попередження завадив цьому. Всі намагання кіровоградської команди зрівняти рахунок були марними. Матч завершився з рахунком 2:1 на користь МФК «Миколаїв».
У наступному турі, 2 листопада, кіровоградська «Зірка» вдома прийме «Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка). Початок матчу о 14.00.

МФК «Миколаїв» - «Зірка» 2:1 (1:1) (Бринько, 3; Владов, 70 – Гонщик, 26)
МФК «Миколаїв»: Товт, Пєсков, Найко, Владов, Чучман, Берко (Чорній, 72), Джгереная (Каблаш, 58), Бринько, Буличов, Сергійчук, Кучеренко (Луценко, 84).
«Зірка»: Поштаренко, Допілка, Мостовий, Родіна, Гонщик (Лисюк, 55), Бурдіян, Фатєєв, Березовський, Осадчий, Чичиков (Рудницький, 77), Галенко,
Попередження: Чучман, 87; Чорній, 90+1 - Мостовий, 23; Бурдіян, 63; Березовський, 66.

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина».
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 807 | Додав: Admin | Теги: Миколаїв, перша, ліга, Зірка