ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 19.04.2024, 03:35

Головна » 2013 » Жовтень » 26 » Микола Федоренко: «Миколаїв», мабуть, більше хотів виграти
08:01
Микола Федоренко: «Миколаїв», мабуть, більше хотів виграти
Головний тренер кіровоградської «Зірки» Микола Федоренко проаналізував матч з МФК «Миколаїв».

«Пропустили швидкий м’яч, але він не вплинув на хід матчу. Ми знайшли момент, зрівняли рахунок. У першому таймі у нас більше моментів було. В другому таймі суперник більше атакував, більше створив гостроти. І вдалося забити другий м’яч. В цілому це була нічийна гра, але результат на табло. Це вже третя гра з «Миколаєвом» і рахунок 2:1… МФК «Миколаїв» у турнірній таблиці по своїй грі, по складу, не відповідає тому місцю, на якому знаходиться. Втім, у першій лізі всі суперники дуже складні. В тому числі і «Миколаїв». Ми їхали до Миколаєва з хорошим настроєм. «Миколаїв», мабуть, більше хотів виграти», - зазначив після матчу Микола Федоренко.
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 439 | Додав: Admin | Теги: Миколаїв, Федоренко, Зірка