ГоловнаРеєстраціяВхідВівторок, 16.04.2024, 23:35

Головна » 2013 » Листопад » 3 » «Буревісник» достроково став чемпіоном Кіровоградської області
21:26
«Буревісник» достроково став чемпіоном Кіровоградської області
У перенесеному матчі 17-го туру першої групи чемпіонату Кіровоградської області з футболу в Бобринці «Буревісник» протистояв місцевому «Новатору».

В чемпіонаті Кіровоградської області з футболу залишилося провести лише перенесені матчі. Перед звітним матчем у турнірній таблиці без врахування команд, які виступають поза конкурсом, перше та друге місця, на яких розташовуються відповідно «Буревісник» та «АФ Пятихатська», до звітного матчу розділяло чотири очки при однаковій кількості матчів. То ж перемога в Бобринці над місцевим «Новатором» дозволяла «Буревіснику» достроково стати чемпіоном області; перебіг подій в матчі «Вентура плюс» - «АФ Пятихатська» та майбутня очна зустріч між лідерами відходила на другий план. І підопічні Сергія Грінкевича виконали поставлене завдання.
Перший тайм зустрічі був мало насиченим цікавими подіями на футбольному полі і завершився без забитих м’ячів. А після перерви було саме найцікавіше. Спочатку Ярослав Поплавка точним ударом відкрив рахунок в матчі. На 70-ій хвилині зустрічі Максим Корчинський мав подвоювати рахунок, але на допомогу «Новатору» прийшов каркас їх воріт. Та все ж через п’ять хвилин Дмитро Хорольський забив другий м’яч у ворота суперника, реалізувавши пенальті. А у компенсовані хвилини матчу Руслан Красовський забив м’яч престижу, встановивши остаточний рахунок матчу 2:1 на користь «Буревісника». То ж за три роки свого існування ФК «Буревісник» вдруге став чемпіоном Кіровоградської області з футболу.

«Новатор» - «Буревісник» 1:2 (0:0) (Красовський, 90+1 – Поплавка, 52; Хорольський, 75 (пен))

Офіційний сайт ФК «Буревісник»
Категорія: Аматорський футбол | Переглядів: 650 | Додав: Admin | Теги: Новатор, Чемпіон, область, Буревісник