ГоловнаРеєстраціяВхідНеділя, 05.05.2024, 10:57

Головна » 2013 » Листопад » 16 » Перша поразка БК «Єлисавет-баскет»
19:41
Перша поразка БК «Єлисавет-баскет»
В матчі третього туру жіночої баскетбольної вищої ліги БК «Єлисавет-баскет» вдома приймав київське «Динамо». Це було протистояння, схоже, двох найсильніших команд чемпіонату України. У першій чверті господаркам м майданчику вдалося забезпечити 9-тиочкову перевагу в рахунку. До перерви матчу гості змогли відіграти 6 очок. Третю чверть «Єлисавет-баскет» почав не погано, але згодом гостям вдалося відігравати відставання в рахунку. А в четвертій чверті гості змогли схилити «шальки терезів» на свою користь. Матч завершився з рахунком 66:71 на користь «Динамо». То ж маємо першу поразку підопічних Вікторії Большакової.
Баскетболістка «Динамо» Ніколь Майкл стала найрезультативнішою в матчі – на її рахунку 26 очок. У складі кіровоградської команди найбільше очок набрала Аліна Ягупова – 16.
Що ж на далі на жіночу кіровоградську баскетбольну команду чекає 21 листопада домашнє протистояння із БК «ТІМ-СКУФ».

БК «Єлисавет-баскет» - БК «Динамо» 66:71 (24:15, 16:22, 13:18, 13:16)
БК «Єлисавет-баскет»: Дубровіна (13 очок+8 підбирань+8 результативних передач), Кісільова (13+2+0), Кириченко (0+0+0), Фрасинюк (0+0+0), Робінсон (9+2+2), Римаренко (6+4+1), Чек (2+3+0), Ягупова (16+7+5), Покровенко (0+0+0), Гардін (7+9+3), Ніколаєва (0+0+0), Колядюк (0+0+0), Ніколаєва (0+0+0).

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина».
Категорія: Баскетбол | Переглядів: 603 | Додав: Admin | Теги: Єлисавет, Динамо