ГоловнаРеєстраціяВхідСубота, 04.05.2024, 21:10

Головна » 2013 » Листопад » 21 » Впевнена перемога БК «Єлисавет-баскет» над «ТІМ-СКУФом»
21:39
Впевнена перемога БК «Єлисавет-баскет» над «ТІМ-СКУФом»
В матчі четвертого туру жіночої баскетбольної вищої ліги БК «Єлисавет-баскет» вдома впевнено переміг київський «ТІМ-СКУФ».
Якщо в першій чверті «Єлисавет-баскет» впевнено перегравав суперника, а в другій глядачі стали свідками результативної рівної гри (команди на двох набрали аж 57 очок в одній чверті). Після перерви гості за кілька хвилин відіграла ще декілька очок, але «Єлисавет-баскет» в третій чверті заверстав й збільшив перевагу в рахунку. У останній чверті господарки довели матч до перемоги - 105:75. Баскетболістка «Єлисавет-баскет» Аліна Ягупова стала найрезультативнішою в матчі – на її рахунку 27 очок.
В наступному своєму матчі БК «Єлисавет-баскет» 26 листопада буде протистояти команді з Казахстану «Тигри-ЄНУ».

БК «Єлисавет-баскет» - БК «ТІМ-СКУФ» 105:75 (26:12, 29:28, 30:22, 20:13)
БК «Єлисавет-баскет»: Кісільова (10 очок+7 підбирань+3 результативні передачі), Кондусь (0+0+0), Кириченко (0+0+2), Фрасинюк (0+0+0), Робінсон (18+2+7), Римаренко (22+4+0), Чек (10+3+0), Ягупова (27+10+10), Покровенко (0+1+0), Гардін (18+11+5), Колядюк (0+0+0).

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина».
Категорія: Баскетбол | Переглядів: 650 | Додав: Admin | Теги: ТІМ-СКУФ, Єлисавет, баскет