ГоловнаРеєстраціяВхідНеділя, 05.05.2024, 21:51

Головна » 2013 » Листопад » 27 » БК «Єлисавет-баскет» розгромив команду «Тигри-ЄНУ»
22:14
БК «Єлисавет-баскет» розгромив команду «Тигри-ЄНУ»
В жіночій баскетбольній вищій лізі БК «Єлисавет-баскет» вдома вдруге був сильнішим за казахстанську команду «Тигри-ЄНУ».

Після вчорашньої впевненої перемоги над командою з Казахстану «Єлисавет-баскет» дещо розслабився на початку сьогоднішнього матчу. Це продемонструвала перша чверть матчу. Але вже у наступній десятихвилинці господарки впевнено переломили хід поєдинку – 34:6. То ж після перерви «Єлисавет-баскету» залишалося на класі довести матч до перемоги і це вдалося. Третя чверть була мало результативною, а от у останній за перші 5 хвилин «Єлисавет-баскет» видав очковий «відрізок» 19:1. Наприкінці матчу тренерський штаб кіровоградок дав пограти не основним своїм баскетболісткам.
По завершенні матчу рахунок на табло був 90:45 на користь БК «Єлисавет-баскет». Найрезультативнішою баскетболісткою стала Катерина Римаренко, на рахунку якої 18 очок.
6 грудня на кіровоградську команду в Києві чекає складний матч із «НПУ-Динамо».

БК «Тигри-ЄНУ» - БК «Єлисавет-баскет» 45:90 (20:12, 6:34, 8:16, 11:28)
БК «Єлисавет-баскет»: Дубровіна (14 очок+4 підбирань+8 результативних передач), Кісільова (4+3+0), Кондусь (2+1+1), Кириченко (6+0+0), Фрасинюк (0+0+0), Робінсон (16+4+2), Римаренко (18+10+2), Чек (12+7+4), Ягупова (10+6+5), Покровенко (5+2+1), Гардін (3+5+1), Лисенко (0+0+0).

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина».
Категорія: Баскетбол | Переглядів: 583 | Додав: Admin | Теги: Єлисавет, баскет, Тигри