ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 29.03.2024, 09:27

Головна » 2013 » Грудень » 6 » «Єлисавет-баскет» переміг «Динамо»
18:47
«Єлисавет-баскет» переміг «Динамо»
В Києві відбувся матч української жіночої вищої ліги «Динамо» - БК «Єлисавет-баскет».

Початок матчу був за баскетболістками київської команди. Але з часом БК «Єлисавет-баскет» вирівняв ситуацію на баскетбольному майданчику і повів у рахунку. Друга чверть пройшла за рівної гри. У третій же чверті гості доводили свою перевагу до 12 очок, але на її кінці киянки змогли відіграти шість очок. Остання чверть матчу була напруженою. В останні хвилини матчу своїм командами не могли допомогти лідери Майкл та Ягупова, які набрали 5 фолів. Та все ж БК «Єлисавет-баскет» довів матч до перемоги -  75:68. Що ж в нинішньому сезоні в Кіровограді була зафіксована перемога київської команди, а в Києві  БК «Єлисавет-баскет» взяв реванш. То ж по втрачених очках команди зрівнялися - по одній поразці. Найрезультативнішою баскетболісткою стала американська легіонерка киянок Ніколь Майкл, на рахунку якої 21 набране очко.
У наступному турі «Єлисавет-баскет» 21 грудня вдома прийме одеську команду «ІНТЕРХІМ-СДЮСШОР№2».

«Динамо» - БК «Єлисавет-баскет» 68:75 (18:22, 19:18, 16:19, 15:16)
БК «Єлисавет-баскет»: Дубровіна (16 очок+8 підбирань+15 результативних передач), Кісільова (11+3+1), Кириченко (0+0+0), Кондусь (0+0+0), Робінсон (3+2+1), Римаренко (16+7+1), Чек (1+3+0), Ягупова (15+5+4), Покровенко (0+0+0), Гардін (13+12+0).

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина».
Категорія: Баскетбол | Переглядів: 632 | Додав: Admin | Теги: Єлисавет, Динамо, баскет