ГоловнаРеєстраціяВхідВівторок, 23.04.2024, 18:40

Головна » 2013 » Грудень » 8 » БК «Кіровоград» в гостях здолав БК «НЕМО-ОДЕСА»
21:59
БК «Кіровоград» в гостях здолав БК «НЕМО-ОДЕСА»
У вищій чоловічій баскетбольній лізі БК «Кіровоград» протистояв на виїзді БК «НЕМО-ОДЕСА».

Перша чверть зустрічі видалася досить результативною – аж 58 набраних очок на дві команди. Наступна чверть була менш результативна, а вже після перерви знову команди видали результативний непоступливий баскетбол. Підопічні Ігоря Чигринова все ж змогли довести матч до перемоги – 92:84. Хоча в останній чверті господарі змогли поспіль набрати 7 очок і скоротити відставання до чотирьох очок. Але все ж «вагоме слово сказав» американський легіонер «Кіровограду» Деандре Мейс, котрий набрав поспіль 5 очок і знову зробив перевагу своєї команди більш комфортною. Деандре Мейс і став найрезультативнішим баскетболістом звітного матчу – на його рахунку 32 очка.
У наступному турі БК «Кіровоград» 13 грудня вдома прийме БК «Кремінь».

БК «НЕМО-ОДЕСА» - БК «Кіровоград» 84:92 (27:31, 14:16, 28:29, 15:16)
БК «Кіровоград»: Мейс (32 очка+9 підбираннь+8 результативних передач), Абдрахманов (0+0+0), Алексейчик (0+0+0), Берхін (5+4+1), Шемосюк (6+2+6), Овдєєнко (14+8+0), Квінтрелл (25+11+1), Оснач (0+0+0), Лохманчук (0+3+2), Ворнік (8+4+0).

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина».
Категорія: Баскетбол | Переглядів: 616 | Додав: Admin | Теги: Немо, Кіровоград, БК, Одеса