ГоловнаРеєстраціяВхідЧетвер, 28.03.2024, 18:53

Головна » 2013 » Грудень » 21 » БК «Єлисавет-баскет» вдома впевнено переміг БК «ІНТЕРХІМ-СДЮШОР№2» (+фото)
19:32
БК «Єлисавет-баскет» вдома впевнено переміг БК «ІНТЕРХІМ-СДЮШОР№2» (+фото)
В матчі української жіночої вищої ліги БК «Єлисавет-баскет» вдома впевнено переміг одеську команду «ІНТЕРХІМ-СДЮШОР№2».

Перша чверть матчу пройшла за чималої переваги господарок, які надійно відіграли в обороні і результативно в атаці. А от дві наступні чверті були рівними. А в отсанній чверті знову «Єлисавет-баскет» додав в швидкості та результативності. Як підсумок впевнена перемога над одеситками – 84:54. Найрезультативнішою баскетболісткою стала Аліна Ягупова, на рахунку якої 25 набраних очок.
У наступному турі «Єлисавет-баскет» 11 січня вдома прийме київську команду «НПУ-Динамо».

БК «Єлисавет-баскет» БК «ІНТЕРХІМ-СДЮШОР№2» 84:54 (26:10, 18:16, 18:20, 22:8)
БК «Єлисавет-баскет»: Кісільова (12 очок+3 підбирань+3 результативні передачі), Дубровіна (16+4+6), Кириченко (0+0+0), Кондусь (0+0+0), Робінсон (9+3+2), Римаренко (18+3+1), Чек (2+2+0), Ягупова (25+10+3), Покровенко (2+0+0), Гардін (0+9+2).

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина».
Категорія: Баскетбол | Переглядів: 619 | Додав: Admin | Теги: Єлисавет, баскет, Одеса