ГоловнаРеєстраціяВхідЧетвер, 25.04.2024, 08:23

Головна » 2013 » Грудень » 25 » БК «Кіровоград-2» вдруге поступився черкаській команді
16:44
БК «Кіровоград-2» вдруге поступився черкаській команді
БК «Кіровоград-2» в першій лізі зазнав поразки в черговому турі від БК «Черкаські Мавпи-2».

Кіровоградська команда матч почала невдало. Але вже у першій чверті господарі програвали 10 очок. Наступна чверть дозволила відіграти 4 очки, а після перерви кіровоградці змогли нав’язати свою гру. Але от остання чверть вийшла досить напруженою. У складі «Кіровоград-2» кращі гравці Чайка та Бережний мали по чотири фоли і грали на «грані». І на жаль не витримали нерви у Чайки; і це за чотири хвилини до завершення чверті. Гості в той час вже не дораховувалися по тій же причині Шаламова. Але от, варто відзначити, лава запасних у черкасчан більша. Що, схоже, і стало вирішальним наприкінці зустрічі. В підсумку 67:62 на користь гостей. Найрезультативнішим гравцем став баскетболіст БК «Кіровоград-2» Владлен Бережний – 20 очок.
То ж БК «Кіровоград-2» вдома не зміг взяти реванш у БК «Черкаські мавпи-2» за поразку в першому турі, яка була єдиною для кіровоградських баскетболістів у нинішньому сезоні. Тепер поразок дві, і обидві від БК «Черкаські Мавпи-2».

БК «Кіровоград-2» - БК «Черкаські мавпи-2» 62:67 (13:23, 21:17, 19:9, 9:18).
БК «Кіровоград-2»: Бережний (20 очок+ 14 підбирань+1 результативна передача), Мохонько (0+2+0), Глінчак (13+6+1), Чайка (6+2+0), Воробйов (11+7+5), Буткевич (7+7+5), Бузько (0+0+0), Щербик (5+4+0), Мельнік (0+0+0), Мутель (0+0+0).

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина».
Категорія: Баскетбол | Переглядів: 535 | Додав: Admin | Теги: Черкаси, Кіровоград