ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 29.03.2024, 01:15

Головна » 2014 » Січень » 25 » «УкрАгроКом» святкував перемогу над черкаським клубом
17:15
«УкрАгроКом» святкував перемогу над черкаським клубом
В Олександрії ПФК «УкрАгроКом» провів товариський матч.

Суперником був черкаський «Славутич». Матч завершився з рахунком 2:1 на користь головківців. Наступний свій спаринг ПФК «УкрАгроКом» проведе 27 січня. Суперником буде «Буревісник» (Петрове, Знам’янський район).

ПФК «УкрАгроКом» - «Славутич» 2:1 (1:1) (Пономар, 3; Охременко, 71 - Гуд, 27)
ПФК «УкрАгроКом». Перший тайм: Науменко, Ломко, Покосенко, Радевич, Даньків (Єфремов, 30), Батраченко, Лозовий, Вдовіченков (Глущенко, 30), Скарлош, Пономар (Вітер, 30), Гаркуша (Ляшенко, 30).
Другий тайм: Ніколаєв, Любчак, Мамонов, Степаненко, Зайнчковський, Боровський, Горбаненко, Бондаренко, Морозко, Бровкін, Охременко.
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 576 | Додав: Admin | Теги: Славутич, Буревісник, Украгроком