ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 19.04.2024, 16:11

Головна » 2014 » Січень » 28 » Володимир Шаран: Нам доводилося боротися не тільки з суперником, а ще й з погодою
09:24
Одразу після завершення контрольного матчу із Титаном (1:0), в телефонній розмові, головний тренер ПФК «Олександрія» Володимир Шаран так прокоментував цей матч:

- Вчора ми мали день підвищеного навантаження, тому завдання команди в сьогоднішньому матчі полягало в тому, щоб максимально продемонструвати морально-вольові якості, а також провести гру розумно та правильно в тактичному плані. Тренерський штаб задоволений, тим , що хлопці вийшли на поле з бажанням перемогти, постійно були націлені на ворота суперників і в підсумку здобули перемогу.

В Криму штормить, був сильний вітер, тому нам доводилося боротися не тільки з суперником, а ще й з погодою. В першому таймі ми змарнували 5-6 гольових моментів. Це той фактор, яким ми не дуже задоволені, тому що саме в контрольних матчах потрібно доводити до логічного результату всі створені гольові моменти. Гол у ворота суперників ми все ж таки провели, але лише у другому таймі. На жаль, не зміг прийняти участь в матчі кращий бомбардир нашої команди першої частини чемпіонату Сергій Старенький. Вчора він нездужав, в нього піднялася температура і ми дали йому можливість сьогодні відпочити.

Завтра ми плануємо провести одноразове тренування, так би мовити, напіввихідний, а післязавтра вже будуть серйозні навантаження та дворазове тренування. А вже 30-го, приблизно о 12-00, також на стадіоні МДЦ «Артек» проведемо свій наступний контрольний матч з молодіжним складом ФК «Металіст» (м.Харків).

ІАЦ ПФК "Олександрія"
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 344 | Додав: Admin | Теги: Олександрія, Шаран