ГоловнаРеєстраціяВхідСубота, 20.04.2024, 13:52

Головна » 2014 » Лютий » 2 » БК «Кіровоград» здолав команду з Южного
18:53
БК «Кіровоград» здолав команду з Южного
У вищій чоловічій баскетбольній лізі БК «Кіровоград» вдома приймав БК «Хімік-2».

Перші дві чверті матчу пройшли за певної переваги господарів, а от після перерви гості змогли завязати боротьбу кіровоградській команді. Яка врешті-решт втримала свою перевагу в рахунку – 119:102. Найрезультативнішим гравцем ста баскетболіст БК «Кіровоград» Станіслав Овдєєнко, на рахунку якого 31 набране очко. БК «Кіровоград» здобув 14-у перемогу в 15-ти матчах і по набраних очках очолює турнірну таблицю.
Наступний матч БК «Кіровоград» проведе в Маріуполі 9 лютого. Суперником буде дубль місцевого «Азовмашу».

БК «Кіровоград» - БК «Хімік-2» 119:102 (32:26, 25:19, 33:31, 29:26)
БК «Кіровоград»: Мейс (16 очок+3 підбираннь+7 результативних передач), Абдрахманов (0+0+0), Жук (0+0+1), Алексейчик (8+3+0), Шемосюк (11+4+7), Овдєєнко (31+5+5), Квінтрелл (24+12+3), Оснач (6+3+0), Лохманчук (7+3+5), Ворнік (16+8+2).
Категорія: Баскетбол | Переглядів: 585 | Додав: Admin | Теги: Кіровоград, Хімік