ГоловнаРеєстраціяВхідСубота, 27.04.2024, 00:34

Головна » 2014 » Лютий » 3 » Повний комплект медалей здобуто в Запоріжжі
09:44
Повний комплект медалей здобуто в Запоріжжі
У Запоріжжі завершився юнацький чемпіонат України в приміщенні, де приймали участь більше 1000 учасників з усіх куточків України. 2014 рік для легкоатлетів, які виступають у цій віковій категорії, особливий. Адже декому з них випаде честь захищати кольори українського прапору на юнацьких Олімпійських іграх.
У другий день юнацького чемпіонату України в манеж «Запоріжсталь» завітали віце-президент ЄА (Європейська  легкоатлетична асоціація) Карел Пильни та президент ФЛАУ Ігор Гоцул. Пильни також взяв участь у церемонії нагородження чемпіонів та призерів змагань.
Кіровоградська збірна приймала участь в юнацькому чемпіонаті в складі легкоатлетів СДЮШОР-2, ДЮСШ «Спартак-2002», ДЮСШ-2, ОКДЮСШ «Колос» міста Кіровограда, а також районі ДЮСШ Новомиргорода, Гайворона та Олександрівки. Як повідомлялось в ЗМІ напередодні, першу медаль в актив нашої збірної приніс маловищанин Євген Неруш (ДЮСШ «Спартак-2002», тренер Олександр та Ігор Шостак). Слідом за Євгеном срібну медаль чемпіонату з бігу на 400м принесла учасниця юнацького чемпіонату Світу Яна Качур (ДЮСШ «Локомотив» м. Гайворон, тренер Валерій Кузь). Час на дистанції срібної призерки 56.97с.
Другий день змагань приніс нам очікуване золото чемпіонату та дві срібні медалі.
Це знову відзначилась Яна з бігу на 200м, де впевнено здобула перемогу з результатом 25.43с(норматив кандидата в майстри спорту) серед дівчат.
В секторі для потрійного стрибку відзначилась вихованка СДЮШОР-2 (тренер Геннадій Здітовецький) Анастасія Думчева. Настя 4-ма сантиметрами поступилася переможниці, показавши високий результат 12м 34 см. Також, в перший день змагань Анастасія посіла 5 місце в секторі для стрибків у довжину, програвши третій сходинці 5 сантиметрів з результатом 5м 39см.
Останню медаль юнацького чемпіонату здобула юнацька збірна області з комбінованої естафети 100м+200м+300м+400м. Квартет в складі бронзового призера з бігу на 60м Євгена Неруша (маловисківське відділення ДЮСШ «Спартак-2002», тренер Олександр та Ігор Шостак), Євгена Царенка (ДЮСШ-2, тренер В’ячеслав Нищеменко), Володимир Кожухівський (ДЮСШ Олександрівська, тренер Вадим Приймак), Денис Піменов (Новомиргородська ДЮСШ, тренер Олександр Дарієнко) вибороли срібну медаль з результатом 2 хв. 06с.
На фоні головних тріумфів збірників Кіровоградської області не можна не відзначити успіхи інших легкоатлетів нашої «дружини».
Високим результатом 52.7с з бігу на 400м відзначився вихованець Новомиргородської ДЮСШ Денис Піменов. Підопічний Олександра Дарієнка посів почесне 6 місце серед юнаків, які на рік доросліші від Дениса.
Закрила шістку кращих стрибунів потрійним вихованка ДЮСШ-2 (тренер В’ячеслав Нищеменко) Альона Дюбанова. Тренуючись під керівництвом нового наставника Альона досягла високого особистого рекорду на рівні 11м 59см.
Неперестають радувати учні одного з найкращих тренерів області Геннадія Здітовецького. 5 та 6 місце спартаківців Ігора Кушнікова та Євгена Балаєнка (СДЮШОР-2) з стрибків у висоту (195см та 190см відповідно) всиляють віру в нові перемоги.
Жіноча четвірка в складі Катерини Дзюбіної та Анни Гвритішвілі (СДЮШОР-2, тренер Володимир та Наталья Абраменко), Яни Качур та Анастасії Думчевої в комбіновані естафеті посіли 8 місце.
Особистими рекордами та бажанням перемагати слід відмітити Анастасію Каргаполову та Аріну Бичкову, Анну Медведєву та Миколу Медведенка, Ілону Заіку та Анну Кучеренко, Юлію Петренко та Дар’ю Павлюк.
В загальному заліку серед ДЮСШ України команда СДЮШОР-2 імені В. Верхоланцева посіла 6місце, а Кіровоградська область 9 місце серед областей (2013 рік – 13 місце).
Данні змагання підтверджують успіх юнацької легкої атлетики на Кіровоградщинні, а рекордні 5 медалей чемпіонату ставлять перед учнями, тренерами та їх керівниками одну мету – не загубити, а примножити!