ГоловнаРеєстраціяВхідСереда, 24.04.2024, 10:58

Головна » 2014 » Лютий » 24 » Здобутки кіровоградських атлетів на чемпіонаті України
14:30
Здобутки кіровоградських атлетів на чемпіонаті України
Вибороти право виступити на чемпіонаті світу в приміщенні, встановити особистий рекорд, набратися досвіду, здобути першу медаль національної першості в кар’єрі… На чемпіонаті України в приміщенні та молодіжному чемпіонаті в Сумах (18-22 лютого) кожен з 500спортсменів вирішував свої завдання, пишучи тим самим захопливий спортивний сценарій.
Від Кіровоградської області в змаганнях приймали участь 15 атлетів від ДЮСШ «СПАРТАК-2002», маловисківського відділення ДЮСШ «СПАРТАК-2002», КЗ ОСДЮШОР-2, ОШВСМ, ОКДЮСШ «КОЛОС», Олександрівська ДЮСШ, ДЮСШ-2.
Чемпіоном України серед молоді став вихованець ОКДЮСШ «КОЛОС» майстер спорту Олександр Шелест (директор Юрій Махно, тренер Павло Армашов). Сашко переміг своїх одноліток в бігу на 1500м.
Срібним призером в стрибках у висоту серед молоді став майстер спорту Дмитро Яковенко (КЗ ОСДЮШОР-2, директор Віталій Винокуров, тренер Геннадій Здітовецький).

До кращих спортсменів змагань слід віднести виступ майстра спорту Віталія Пархоменка з ОШВСМ (тренер В’ячеслав Нищеменко), який посів 11 місце серед дорослих з бігу 60м.
На дистації 800м відзначились вихованці ДЮСШ «СПАРТАК-2002» Віктор Сенчишин та Дмитро Кучеренко (тренери Ігор та Олександр Шостак, Віктор Лизень). Віктор посів 7місце, а Дмитро 11 місце відповідно.
З бігу на 400м серед молоді 12 місце посіла вихованка КЗ ОСДЮШОР-2 Марія Паладій (тренери Володимир та Наталія Абраменко).
Кіровоградська малочисельна збірна посіла з 27 команд змагань19 місце серед дорослих та 14 місце серед молоді.
Зимовий період завершується. Кіровоградські легкоатлети здобули 10 медалей різного ґатунку на Чемпіонатах України в приміщенні серед юнаків, юніорів, молоді та дорослих.

Ігор Шостак, прес-центр ФЛАКО
Категорія: Легка атлетика | Переглядів: 643 | Додав: Admin | Теги: ФЛАКО, Кіровоград, атлети