ГоловнаРеєстраціяВхідЧетвер, 25.04.2024, 01:28

Головна » 2014 » Березень » 31 » «УВД-Олімп» поступився майбутньому переможцю
08:21
«УВД-Олімп» поступився майбутньому переможцю
В Одесі відбувся всеукраїнський фінал Аматорської футзальної ліги України. Участь в ньому взяла і команда з Кіровограду – «УВД-Олімп».

Кіровоградська команда з труднощами подолала груповий етап, про що портал «Спортивна Кіровоградщина» повідомляв 29 березня. Вчора з «УВД-Олімп» у півфіналі поступився київській команді «»ХІТ» - 0:2. Відзначимо, кияни у фіналі переграли «Княжий ринок» (Львів) і стали переможцями даних змагань.

Щодо матчу «ХІТ» – «УВД-Олімп», то з його початку потужний шквал атак і мінімум можливостей для кіровоградців не те, що атакувати, а хоча вивести м’яч за центр поля. Моментів було дуже багато, приміром після удару Химяка м’яч після рикошету влучив у штангу. Столична дружина буквально заперла кіровоградців на їхній половині поля. На 12-й хвилині сталося те, що й мало статися: Корнійчук обіграв опонента і невідпорно пробив під поперечину. До кінця тайму Олександр просто таки мусив оформити дубль, коли його потужний удар здалеку воротар відбив на нього, проте і на повторний удар голкіпер дивом зреагував.
Початок другої половини для силовиків виявився не дуже обнадійливим, оскільки капітан команди Тарас Чемерис вже на першій хвилині отримав повторне попередження. Як це не дивно, але «хітівці» так і не змогли забити у більшості. На 28-й хвилині кіровоградці нарешті мали нагоду, щоб зрівняти рахунок, але Сноров свою дуель у виході сам на сам програв Шульзі. Столичні гравці продовжували плести мережива своїх атак і врешті-решт добилися свого. Медвідь пробив здалеку, але влучив у Андрія Борсука, котрий врятував чужі ворота, втім він швидко зорієнтувався і з розвороту забив – 2:0. За 6-ть хвилин до кінця «олімпійці» випустили «літаючого воротаря», але «ХІТ», як і в попередньому матчі з «Епіцентром» відмінно від захищався проти більшості.
Категорія: Інші види спорту | Переглядів: 524 | Додав: Admin | Теги: УВД-Олімп, футзал