ГоловнаРеєстраціяВхідСубота, 20.04.2024, 18:14

Головна » 2014 » Квітень » 8 » БК «Єлисавет-баскет» - чемпіон України
19:32
БК «Єлисавет-баскет» - чемпіон України
У Києві відбувся другий матч фінального протистояння жіночої баскетбольної вищої ліги «ТІМ-СКУФ» - «Єлисавет-баскет».
Нагадаємо, що в першому матчі у Кіровограді «Єлисавет-баскет» святкував впевнену перемогу з рахунком 94:63. Сьогодні ж в разі перемоги кіровоградська команда ставала чемпіоном України з баскетболу серед жіночих команд.
У першій чверті сьогоднішнього матчу на майданчику була рівна гра, що засвідчував і рахунок. А от на початку другої частини кіровоградська команда зробила відрив в 16 очок, який наприкінці чверті киянки намагалися відіграти. Вдалося лише скоротити відставання до 10 очок.
В третій чверті матчу «Єлисавет-баскет» зняв всі питання щодо чемпіонства і в киянок були слабкі шанси відігратися. Остання чверть пройшла за рівної боротьби: наставниця гостей Вікторія Большакова дала можливість пограти всім своїм заявленим  баскетболісткам на цей матч. Тож БК «Єлисавет-баскет» завоював золоті нагороди чемпіонату України з баскетболу серед жіночих команд.

БК «ТІМ-СКУФ» - БК «Єлисавет-баскет» 62:86 (17:20, 16:23, 12:24, 17:19)
БК «Єлисавет-баскет»: Римаренко (21 очко+11 підбирань+1 результативна передача), Кісільова (0+3+0), Колядюк (0+0+0), Покровенко (0+0+0), Робінсон (5+6+0), Кондусь (0+0+0), Лисенко (0+0+0), Дубровіна (10+0+5), Чек (0+1+0), Ягупова (39+14+2), Тейлор (8+4+5), Брушевські (3+7+1).
Категорія: Баскетбол | Переглядів: 687 | Додав: Admin | Теги: Єлисавет, баскет, Україна