ГоловнаРеєстраціяВхідЧетвер, 18.04.2024, 18:26

Головна » 2014 » Квітень » 14 » Кіровоградcькі юні спортсмени взяли участь в чемпіонаті України з греко-римської боротьби
21:18
Коментар старшого тренера збірної команди Кіровоградщини Миколи Андрійовича Горбаня: "9-11 квітня 2014 року в м. Вінниці пройшов чемпіонат України серед юніорів 1994-1996 р. н.

В змаганнях прийняло участь 180 спортсменів з 22 областей України. Переможець змагань одночасно ставав учасником чемпіонату Європи серед юніорів, який відбудеться 17-22 червня в м. Катовіце (Польща).
Від Кіровоградської області у чемпіонаті прийняло участь 5 спортсменів. На двох із них, МСУ Яковлєва Володимира (Дніпропетровськ -Кіровоград) в ваговій 74 кг та МСУ Маніна Владислава (Миколаїв-Кіровоград) в категорії 85 кг, ми покладали велику надію та розраховували на золото і їх участь в чемпіонаті Європи.
В ваговій категорії 74 кг в боротьбі за нагороди прийняли участь 34 спортсмени. Володимир Яковлєв дуже впевнено почав змагання - в 1/16 фіналу з явною технічною перевагою переміг спортсмена з Одещини. Але вже в 1/8 фіналу зустрівся зі своїм основним суперником за золоту нагороду МСУМК, срібним призером чемпіонату світу 2013 року, спортсменом з Тернопільщини Антонюком Андрієм: по балам, 3:2, переміг Антонюк Андрій, хоч більш активним на протязі 2 періодів виглядав наш спортсмен, але не зміг цим скористатися. Втішаючись, в сутичках за 3 місце, Володимир переміг на туше спортсмена із Донеччини, а вже в наступній сутичці, яка давала право поборотися за бронзову нагороду, програв спортсмену з Луганщини за якістю оцінки - 2:2 і ... став лише 7-м в підсумку.
В ваговій категорії 84 кг за нагороди боролись 27 спортсменів. Владислав Манін по жеребкуванню розійшовся по сітці зі своїми головними конкурентами за золоту медаль- спортсменами з Харківської та Запорізької областей, здобув впевнені перемоги до 1/4 фіналу, але в півфіналі програв спортсмену з Донеччини, МСУ Суровягіну Артему, який в підсумку став срібним призером змагань. В боротьбі за бронзу Владислав Манін переміг на туше спортсмена з Тернопільської області і посів 3 місце. Заради справедливості треба зазначити, що Владислав іще не повністю відновив форму після травми, що і завадило йому поборотися на повну силу за золоту нагороду.
Залікові очки для області також принесли Дуднік Вадим, вагова категорія 66 кг,- 10 місце, Лутаєв Олександр, вагова категорія 120 кг, -9 місце. Галімський Георгій в ваговій категорії 55 кг не попав до 10 найсильніших спортсменів".
Поздоровляємо Владислава Маніна та його тренерів Клюку Ю.Г. та Бєлобаба С. з бронзовою нагородою чемпіонату, бажаємо міцного здоров'я і сподіваємось на подальші успіхи і перемоги на килимі!

Прес-служба ФГРБ
Категорія: Інші види спорту | Переглядів: 500 | Додав: Admin | Теги: спорт, боротьба