ГоловнаРеєстраціяВхідВівторок, 23.07.2024, 11:04
СПОРТИВНА КІРОВОГРАДЩИНА
Вітаю Вас Гість | RSS
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
ФОРМА ВХОДУ
СТАТИСТИКА
САЙТ ІСНУЄ


Головна » 2014 » Квітень » 30 » Три команди Кіровоградщини сьогодні стартують в чемпіонаті України
10:46
Три команди Кіровоградщини сьогодні стартують в чемпіонаті України
Склад груп та календар чемпіонату України з футболу серед аматорських команд 2014 року.

Група 1
1. «Збруч» (Волочиськ Хмельницької обл.)
2. ОДЕК (Оржів Рівненського р-ну Рівненської обл.)
3. «Рух» (Винники Личаківського р-ну м. Львова)
4. «Поділля» (Хмельницький)
5. ФК «Вінниця»
6. «Маяк» (Сарни Рівненської обл.)

І тур (30.04, середа) VІ тур (11.06, середа)
1. «Збруч» – «Маяк» – 4.06 16. «Маяк» – «Збруч»
2. ОДЕК – ФК «Вінниця» 17. ФК «Вінниця» – ОДЕК
3. «Рух» – «Поділля» 18. «Поділля» – «Рух»

ІІ тур (7.05, середа) VIІ тур (18.06, середа)
4. «Маяк» – «Поділля» 19. «Поділля» – «Маяк»
5. ФК «Вінниця» – «Рух» 20. «Рух» – ФК «Вінниця»
6. «Збруч» – ОДЕК 21. ОДЕК – «Збруч»

ІІІ тур (14.05, середа) VIIІ тур (25.06, середа)
7. ОДЕК – «Маяк» 22. «Маяк» – ОДЕК
8. «Рух» – «Збруч» 23. «Збруч» – «Рух»

9.«Поділля» – ФК «Вінниця» 24. ФК «Вінниця» – «Поділля»

IV тур (21.05, середа) IХ тур (2.07, середа)
10. «Маяк» – ФК «Вінниця» 25. ФК «Вінниця» – «Маяк»
11. «Збруч» – «Поділля» 26. «Поділля» – «Збруч»

12. ОДЕК – «Рух» 27. «Рух» – ОДЕК

V тур (28.05, середа) Х тур (9.07, середа)
13. «Рух» – «Маяк» 28. «Маяк» – «Рух»
14. «Поділля» – ОДЕК 20. ОДЕК – «Поділля»
15. ФК «Вінниця» – «Збруч» 30. «Збруч – ФК «Вінниця»

Група 2
1. «Зоря» (Білозірʼя Черкаського р-ну Черкаської обл.)
2. «Ретро» (Ватутіне Черкаської обл.)
3. «Єдність» (Плиски Борзнянського р-ну Чернігівської обл.)
4. «Колос» (Ковалівка Васильківського р-ну Київської обл.)
5. «Легіон» (Житомир)

І тур (30.04, середа) VІ тур (11.06, середа)
1. «Ретро» – «Легіон» 11. «Легіон» – «Ретро»
2. «Єдність» – «Колос» 12. «Колос» – «Єдність»

ІІ тур (7.05, середа) VIІ тур (18.06, середа)
3. «Легіон» – «Єдність» 13. «Єдність» – «Легіон»
4. «Зоря» – «Ретро» – 6.05  14. «Ретро» – «Зоря»

ІІІ тур (14.05, середа) VIIІ тур (25.06, середа)
5. «Єдність» – «Зоря» 15. «Зоря» – «Єдність»
6. «Колос» – «Легіон» 16. «Легіон» – «Колос»

IV тур (21.05, середа) IХ тур (2.07, середа)
7. «Зоря» – «Колос» 17. «Колос» – «Зоря»
8. «Ретро» – «Єдність» 18. «Єдність» – «Ретро»

V тур (28.05, середа) Х тур (9.07, середа)
9. «Колос» – «Ретро» 19. «Ретро» – «Колос»
10. «Легіон» – «Зоря» 20. «Зоря» – «Легіон»

Група 3
1. «Електроважмаш» (Харків)
2. «ВПК-Агро» (Шевченківка  Дніпропетровської обл.)
3. «УСК-Рубін» (Донецьк)
4. АФ «Пʼятихатська» (Володимирівка  Кіровоградської обл.)
5. «Олімпік» (Кіровоград)

І тур (30.04, середа) VІ тур (11.06, середа)
1. «ВПК-Агро» – «Олімпік» 11. «Олімпік» – «ВПК-Агро»
2. «УСК-Рубін» – АФ «Пʼятихатська» 12. АФ «П’ятихатська» – «УСК-Рубін»

ІІ тур (7.05, середа) VIІ тур (18.06, середа)
3. «Олімпік» – «УСК-Рубін» 13. «УСК-Рубін» – «Олімпік»
4. «Електроважмаш» – «ВПК-Агро» 14. «ВПК-Агро» – «Електроважмаш»

ІІІ тур (14.05, середа) VIIІ тур (25.06, середа)
5. «УСК-Рубін» – «Електроважмаш» 15.«Електроважмаш» – «УСК-Рубін»
6. АФ «П’ятихатська» – «Олімпік» 16. «Олімпік» – АФ «П’ятихатська»

IV тур (21.05, середа) IХ тур (2.07, середа)
7. «Електроважмаш» – АФ «П’ятихатська» 17. АФ «Пятихатська» – Електроважмаш»
8. «ВПК-Агро» – «УСК-Рубін» 18. «УСК-Рубін» – «ВПК-Агро»

V тур (28.05, середа) Х тур (9.07, середа)
9. АФ «П’ятихатська» – «ВПК-Агро» 19. «ВПК-Агро» – АФ «Пятихатська»
10. «Олімпік» – «Електроважмаш» 20. «Електроважмаш» – «Олімпік»

Група 4
1. «Торпедо» (Миколаїв)
2. «Балкани» (Зоря Саратського р-ну Одеської обл.)
3. «Варварівка» (Миколаїв)
4. «Буревісник» (Петрове  Кіровоградської обл.)
5. «Мир» (Горностаївка Новотроїцького р-ну Херсонської обл.)


І тур (30.04, середа) VІ тур (11.06, середа)
1. «Балкани» – «Мир» – 4.06 11. «Мир» – «Балкани»
2. «Варварівка» – «Буревісник» 12. «Буревісник» – «Варварівка»

ІІ тур (7.05, середа) VIІ тур (18.06, середа)
3. «Мир» – «Варварівка» 13. «Варварівка» – «Мир»
4. «Торпедо» – «Балкани» 14. «Балкани» – «Торпедо»

ІІІ тур (14.05, середа) VIIІ тур (25.06, середа)
5. «Варварівка» – «Торпедо» 15. «Торпедо» – «Варварівка»
6. «Буревісник» – «Мир» 16. «Мир» – «Буревісник»

IV тур (21.05, середа) IХ тур (2.07, середа)
7. «Торпедо» – «Буревісник» 17. «Буревісник» – «Торпедо»
8. «Балкани» – «Варварівка» 18. «Варварівка» – «Балкани»

V тур (28.05, середа) Х тур (9.07, середа)
9. «Буревісник» – «Балкани» 19. «Балкани» – «Буревісник»
10. «Мир» – «Торпедо» 20. «Торпедо» – «Мир»

Примітки:
4.06 – резервний день
Матчі останнього туру повинні розпочинатися одночасно о 18.00 год.
До фінальної частини виходять команди, які посядуть 1, 2 місця.

Категорія: Аматорський футбол | Переглядів: 518 | Додав: Admin | Теги: Кіровоград, ААФУ, Календар
Читайте також:
Статистичні показники гравців, що залишили «Зірку»
Андрій Пятов: Ми поки ще Білорусію не вивчали
«АФ-П’ятихатська» у фіналі чемпіонату зіграє 17 жовтня
"Зірку" залишили троє гравців
БК «Золотий Вік» проведе два спаринги
Команда КДЮСШ №2 - срібний призер всеукраїнського турніру
Олександрівка приймала сільських спортсменів області
Кіровоградці взяли участь у фестивалі “Здорова молодь - здорова нація”
Кіровоградський «Діамант» не вийшов до фіналу
Фото: "Зірка" - "Олександрія" 0:0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
МЕНЮ
КАЛЕНДАР
ПОШУК
АРХІВ


Copyright MyCorp © 2024 Використання матерiалiв дозволяється лише за умови посилання (для iнтернет-видань - гiперпосилання) на сайт sport-kr.at.ua Сайт управляється системою uCoz