ГоловнаРеєстраціяВхідЧетвер, 25.04.2024, 03:57

Головна » 2014 » Травень » 13 » БК «Кіровоград» вийшов до фіналу
14:56
БК «Кіровоград» вийшов до фіналу
У півфінальному матчі фінальної частини вищої чоловічої баскетбольної ліги БК «Кіровоград» зустрічався з БК «Дніпро-ДВУФК».
Початок матчу був подібним до вчорашнього протистояння із донеччанами. Кіровоградська команда була в ролі доганяючи. Та все ж при 8:12 змогла переломити хід поєдинку і повести. Перша чверть завершилася з 5-тиочковою перевагою БК «Кіровоград». У другій чверті матчу гра на баскетбольному майданчику була безкомпромісною, та все ж кінцівка 10-тихвилинку була за підопічними Ігоря Чигринова, які після тайм-ауту набрали 5 очок, що дозволило відірватися від суперника на 7 очок. Після перерви продовжувалося непоступливе протистояння. БК «Кіровоград» відривався в рахунку на 9-10 очок, суперник доганяв. Та все ж «Кіровоград» спромігся на фінішний спурт і вирвав перемогу - 77:67. В звітному матчі найрезультативнішим гравцем БК «Кіровоград» став Томас Квінтрелл, на рахунку якого 21 набране очко.
Завтра кіровоградська команда у фіналі зіграє з переможцем пари «СоюзБаскетУголь» - «Авангард».

БК «Кіровоград» - «Дніпро-ДВУФК» 77:67 (24:19, 16:14, 18:20, 19:14)
БК «Кіровоград»: Мейс (11 очок+2 підбирань+4 результативні передачі), Балашов (20+6+4), Берхін (4+1+3), Алексейчик (0+2+0), Шемосюк (4+2+3), Жук (0+0+0), Квінтрелл (21+12+1), Оснач (0+0+0), Абдрахманов (0+0+0), Овдєєнко (7+2+0), Ворнік (6+2+0). Лохманчук (4+2+1).
Категорія: Баскетбол | Переглядів: 760 | Додав: Admin | Теги: Дніпро, Кіровоград