ГоловнаРеєстраціяВхідЧетвер, 18.04.2024, 07:36

Головна » 2014 » Червень » 15 » Успішний виступ кіровоградок на чемпіонаті України
12:25
Успішний виступ кіровоградок на чемпіонаті України
13-14 червня у Києві на НСК Олімпійський пройшов Юніорський чемпіонат України з легкої атлетики.

Найсильніші атлети з усієї України виборювали право потрапити до збірної України для участі в Юніорському чемпіонаті світу.
Серед головних переможців і кіровоградські юніори. Яна Качур (на фото), встановивши особистий рекорд, впевнено виборола золото чемпіонату в бігу на 100 м з результатом 11,87 сек.
Продовжила серію вдалих виступів і Тетяна Мельник, що стала головною переможницею в бігу на 400 м з результатом 58,18 сек.
Юніорський чемпіонат України став успішним і для кіровоградської естафетної команди 4х100 м у складі Яни Качур, Тетяни Мельник, Анастасії Каргополової та Аліни Бичкової - дівчата завоювали срібні нагороди змагань!
Ще один кіровоградський медаліст Григорій Федоровський в бігу на 200 м взяв бронзу чемпіонату.
В загальнокомандному заліку за підсумками цих змагань Кіровоградщина посіла 13 місце.
Категорія: Легка атлетика | Переглядів: 479 | Додав: Admin | Теги: атлетика, Качур