ГоловнаРеєстраціяВхідСереда, 24.04.2024, 16:06

Головна » 2014 » Липень » 26 » Неймовірна перемога «Олександрії» над «Десною»
21:27
Неймовірна перемога «Олександрії» над «Десною»
В матчі першого туру першої ліги «Олександрія» переграла чернігівську «Десну».
Олександрійська команда зусиллями Сергія Старенького відкрила рахунок вже на першій хвилині матчу. Кращого початку зустрічі годі було чекати. Але от розвинути успіх господарям не вдалося. А на 59-ій хвилині матчу Мельник зрівняв рахунок. Гравцям «Олександрії» прийшлося докласти чимало зусиль, щоб забити переможний м’яч. Сталося це у компенсовані хвилини – відзначився Василь Грицук.

ФК "Олександрія" - "Десна" (Чернігов) 2:1 (Старенький 1, Грицук 90+7 - Мельник 59)
«Олександрія»: Новак, Сухоцький, Леонов (Бідловський,59), Пономар (Коломоєць, 79), Ямполь (Банада, 46), Чорній (Грицук, 62), Запорожан – к/к, Старенький, Імереков, Микицей, Басов.
Запасні: Леванідов, Гуськов, Ломко.
Гол.тренер – В.Шаран
 «Десна»: Федоренко, Смалько, Щедраков, Козак (Агапов, 90+1), Каваців, Мельник – к/к, Жук, Картушов, Бовтрук (Чуланов, 83), Деребчинський (Фурта, 74), Кондратюк (Воронченко, 90+5).
Запасний: О.Шевченко.
Гол.тренер – Олександр Рябоконь.
Попередження: М.Імереков (34), С.Микицей (39), А.Чорній (48), С.Старенький (56), А.Сухоцький (64), В.Грицук (90+6) – Я.Каваців (39).
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 479 | Додав: Admin | Теги: Олександрія, Десна