ГоловнаРеєстраціяВхідНеділя, 19.05.2024, 08:38

Головна » 2010 » Вересень » 17 » Впевнена виїзна перемога олександрійців
20:50
Впевнена виїзна перемога олександрійців

«Прикарпаття» - ПФК «Олександрія» 0:3 (0:2) (Іващенко, 20; Грицук, 44; Сидоренко, 49)

«Прикарпаття»: Новак, Ковалюк, Деркач (Бут, 82), Шкред, Боровков (Логінов, 84), Іванишин (Коржук, 77), Барчук, Бровченко, Згура (Стоцький, 78), Ревуцький, Герасименко (Цкарозія, 55).

ПФК «Олександрія»: Паньків, Сидоренко, Запорожан, Іващенко (Бідловський, 67), Маринчук (Гаврюшов, 73), Чередніченко, Казанюк, Ксьонз (Мельник, 70), Грицук (Грибанов, 50), Гітченко, Кабанов (Фурта, 83).

Попередження: Іванишин, 52; Новак, 62; Цкарозія, 72; Ковалюк, 86 – Маринчук, 60; Коржук, 73; Гаврюшов, 79.

В матчі 11-го туру першості України серед команд першої ліги в Івано-Франківську місцева команда «Прикарпаття» приймала поточного лідера першості ПФК «Олександрія». З перших хвилин наставник гостей вибрав атакуючу схему гри 4-3-3, на вістрі якої вийшли Павло Ксьонз та Валерій Іващенко як флангові нападники, котрі на протязі матчу не раз мінялися флангами, що додавало проблем захисникам суперника; в центрі нападу вийшов Тарас Кабанов. Перші хвилини зустрічі пройшли в розвідці слабких місць один одного. А найперший стовідсотковий шанс для взяття завершився забитим м’ячем: Валерій Іващенко з кута штрафної площадки господарів пробив точно в дев’ятку воріт Андрія Новака – гол-красень. Повівши в рахунку, гості віддали ініціативу супернику, який в звітному матчі старався, але в першому таймі їм не вдалося серйозно потурбувати голкіпера «Олександрії» Юрія Паньківа. Хоча варто відзначити чудову активну гру лівого захисника «Прикарпаття» Віктора Барчука, якому кілька раз вдалося заробити штрафні удари перед штрафною олександрійців, але удари Володимира Ковалюка не несли небезпеки: м’яч після першого пострілу капітана господарів голкіпер впевнено зафіксував, а вдруге м’яч пролетів вище дев’ятки. А от підопічним Володимира Шарана на останніх хвилинах першої половини зустрічі вдалося подвоїти свою перевагу в рахунку: з передачі Тараса Кабанова Василь Грицук ударом низом засмутив голкіпера івано-франківської команди. Тож забивши м’яч в роздягальню, гості в гарному настрої пішли на перерву.

Другий тайм розпочався з небезпечного моменту біля воріт гостей, але удар головою Юрія Іванишина не був сильним і голкіпер «Олександрії» спокійно зафіксував «круглого». А через кілька хвилин оборона господарів допустила помилку при стандартному положенні і Кирило Сидоренко ударом ногою встановив рахунок 3:0 на користь ПФК «Олександрія». За такого перебігу прикарпатці спробували потурбувати суперника: вперше про себе в матчі нагадав екс-гравець кіровоградської «Зірки» Олександр Згура – Юрій Паньків впевнено зафіксував м’яч. Олександр Запорожан при виконанні з 33-ох метрів зважився на удар з такої далекої відстані – м’яч протелів біля штанги повз ворота.

На 62-ій хвилині помилився голкіпер господарів і гравець суперника перекидав стража воріт «Прикарпаття» - м’яч Новак дістав й перевів на кутовий, при цьому зіграв за межа штрафної площадки – лише жовта картка порушнику, хоча за всі правилами мала була б бути червона… Штрафний у виконання капітана гостей Олександра Казанюка був небезпечним – м’яч пролетів біля дев’ятки воріт. В середині другого тайму Володимир Шаран вніс зміни, давши відпочити Павлу Ксьонзу та Валерію Іващенку, котрі в сьогоднішньому матчі свою справу зробили. Ігор Мельник, який вийшов на заміну, старався загострити гру, активно увійшовши в гру, але то не зміг зупинити м’яч, то перетримував «круглого». В останні хвилини команди догравали матч (гості продовжували атакувати – Юрій Фурта програв дуель Андрію Новаку, а футболісти «Прикарпаття» змирилися з поразкою), в якому на той момент було все зрозуміло.

Перемога в сьогоднішньому матчі стала чудовим подарунком для Володимира Шарана, який завтра святкує свій 39-ий день народження. Здобута перемога дозволила олександрійцям, набравши 24 очки, лідирувати одноосібно. В наступному турі підопічні Володимира Шарана вдома зіграють 26 вересня з командою «Фенікс-Іллічовець», а івано-франківці завітають в гості до одеського «Чорноморця». Але до цього команд звітного матчу чекають матчі в 1\16 фіналу Кубка України: «Прикарпаття» вдома прийме луганську «Зорю», ПФК «Олександрія» - донецький Металург».

Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 772 | Додав: Admin | Теги: перша лига, Александрия, онлайн, отчет, футбол, Прикарпаття
Всього коментарів: 4
06.10.2010
4. Украинец [Матеріал]
Афтар, вы постоянно и на всех сайтах не склоняете по-украински украинские фамилии: вместо "пас на СидоренкА" - "пас на СидоренкО" и т.д. Пишу не в упрек (комментарий можете стереть), а сугубо для вас. Потому что ухо и глаз режет.

17.09.2010
3. прикарпатець [Матеріал]

17.09.2010
2. Viktor (Admin) [Матеріал]
Гра лідера! Далі олександрійців чекає кубковий матч та протистояння ще з однією командою знизу - будуть ще три очки, сподіваємося