ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 19.04.2024, 09:57

Головна » 2009 » Червень » 8 » «Зірка» перемогла «Сталь»

«Зірка» – «Сталь» 2:1 (1:0) (Кордюк, 13; Бундаш, 55 – Прима, 75).

Кіровоград. Стадіон «Зірка». 7 червня. 18.00. 24 градусів. 12 100 глядачів (на інформацією ПФЛ).

Склади команд:

«Зірка»: Скрипник, Новицький, Котелюх, Ломко, Гомза, Данченко (Степанов, 81), Кордюк, Яковенко (Онищенко, 61), Кочура, Бундаш (Шибко, 71), Курневич.

«Сталь»: Суслов, Лешко, Полуницкий, Боргун, Винник (Рудченко, 21) Шутов (Подробаха, 46), Батраченко (Скарлош, 46), Чахотін (Реплюк, 75), Коваленко, Саркіс, Прима.

Попередження: Новицький, 75; Скрипник, 77 – Винник, 19; Лешко, 49; Саркіс, 90.

У принциповому напруженому матчі передостаннього туру групи «Б» другої української футбольної ліги кіровоградська «Зірка» на рідному стадіоні з рахунком 2:1 здолала дніпродзержинську «Сталь». Господарям поля вдалося ще в дебюті матчу забити гол: на 13-ій хвилині матчу Василь Кордюк замкнув передачу Юрія Данченка.

На далі матч відбувався при умовах, які запропонувала «Зірка», гостям було складно щось створити. А в першій половині матчу Сергій Яковенко та Павло Новицький мали шанс подвоїти перевагу своєї команди, але в першому випадку підвела реалізація, а в другому – врятував суперника їх воротар Кирило Суслов.

У другому таймі господарі забили все ж другий гол: Мирослав Бундаш та Олександр Кочура чудово розіграли комбінацію і Мирослав забив гол.

Після 60-ої хвилини матчу господарі трішки «підсіли», що дало можливість футболістам «Сталі» «оживитися»: вони змогли в ті хвилини лише скоротити перевагу в рахунку. Гол забив Дмитро Прима. То ж кіровоградська команда святкувала перемогу з рахунком 2:1 та очолила групу «Б». В останньому турі чемпіонату, 13 червня, кіровоградців очікує вкрай складний матч проти армянського «Титану».

Віктор Слюсаренко.

Категорія: Футбол. Українська друга ліга | Переглядів: 2203 | Додав: Admin | Теги: Кочура, футбол, Кіровоград, друга ліга, Сталь, Бундаш, перемога, Зірка