ГоловнаРеєстраціяВхідВівторок, 23.04.2024, 12:32

Головна » 2009 » Серпень » 10 » «Зірка» - «Нафтовик» 1:1
23:02
«Зірка» - «Нафтовик» 1:1
Матч почався жваво на 5-ій хвилині ветеран охтирської команди «Нафтовик» міг вивести свою команду вперед, але з двох метрів не зумів переграти воротаря «Зірки» Романа Єрещенка. У господарі своїми шансами не скористалися Олег Давидов, Олександр Курневич та Олександр Кочура.
А Роман Єрещенко і на далі продовжував демонструвати свою відмінну реакцію, не дозволивши відзначитися Андрію Кікотю та Олександру Саванчуку. А на 33-ій хвилині першу свою можливість відзначитися реалізував нападник господарів Олександр Морозов: після передачі Олександра Кочури з кутової позначки він випередив своїх опікунів і рахунок став 1:0.

Після перерви гості зуміли зрівняти рахунок на табло:  на 53-ій хвилині, ударом з розвороту у дев’ятку воріт кіровоградської «Зірки», Валерій Іващенко зрівняв рахунок в матчі.

А на 78-ій хвилині пенальті не зумів реалізувати Мирослав Бундаш – відмінно зіграв голкіпер суперника. Отже, кіровоградська «Зірка» та охтирський «Нафтовик» зіграли в нічию – 1:1.

У чотирьох турах обидві команди не здобули жодної перемоги і маючи в своєму активі по три нічиї. В наступному турі на кіровоградську «Зірку» очікує виїзний матч проти чернігівської «Десни», а «Нафтовик вдома зіграє з калінінським «Феніксом-Іллічівець».

«Зірка» - «Нафтовик» 1:1 (1:0) (Морозов, 33 – Іващенко, 53).

Склади команд:

«Зірка»: Єрещенко, Ломко, Котелюх, Чорномаз, Басов, Курневич (Поліщук, 83), Данченко (Шибко, 67), Давидов (Бундаш, 62), Дорошенко, Кочура, Морозов.

«Нафтовик»: Лавренюк, Баглай, Зайчук, Бояринцев, Лобойко, Юрченко (Погорєлов, 46), Агарін, Кікоть (Одинцов, 47), Саванчук (Ніконов, 90), Єсип (Шептицький, 84), Іващенко.

Попередження: Басов, 14; Давидов, 16; Курневич, 58.

Автор Віктор Слюсаренко.

Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 1294 | Додав: Admin | Теги: перша ліга, Украина, футбол, Нафтовик, Зірка
Всього коментарів: 1
10.08.2009
1. Олег [Матеріал]
Бундаш пенальті пробив надто просто для такого громили воротаря як Лавренюк. Таким кіперам потрібно бити вером як це зробив Кочура у ворота Волині. У Нафтовика Саванчук був кращим скільки проблем на правому фланзі нам доставив не перелічити.