ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 29.03.2024, 17:16

Головна » 2009 » Серпень » 24 » «Зірка» та ПФК «Олександрія» зазнали поразок
11:49
«Зірка» та ПФК «Олександрія» зазнали поразок

22 серпня кіровоградська «Зірка» та ПФК «Олександрія» провели свої чергові матчі в першій лізі. Кіровоградська команда «Зірка» не вдало з’їздила в гості до Чернігова – з рахунком 1:2 кіровоградці поступилися місцевій «Десні». На голи Грибанова та Кондратюка Олександр Кочура відповів реалізованим пенальті у ворота чернігівської команди на 53-ій хвилині матчу.

Невдалим стартом став для футболістів «Зірки»: у 5-ти матчах три нічиї та дві поразки, й в підсумку з трьома очками кіровоградська команда посідає 15-е місце в турнірній таблиці першої ліги. В наступному турі, 26 серпня, вдома «Зірка» зіграє проти команди «Фенікс-Іллічівець».

ПФК «Олександрія» теж своїх прихильників не порадувала позитивним результатом: вдома була розгромлена «Кримтеплицею» з рахунком 3:0. У першому таймі кримські футболісти завдяки голу Зубка вийшли вперед. А на 51-ій хвилині матчу захисник ПФК «Олександрія» мав чудову можливість зрівняти рахунок на табло, але з одинадцятиметрової позначки не поцілив у ворота суперника. На далі гості зуміли ще двічі відзначитися і довести рахунок до розгромного. Після такої поразки на після матчевій прес-конференції наставник господарів Юрій Григорович Коваль заявив, що має бажання подати у відставку. Що ж час покаже, чи прийме його відставку президент клубу Лавренко М. М.

То ж із 7-ма очками Олександрівці знаходяться на 7-ій сходинці першої ліги. Шанс реабілітуватися вони матимуть 26 серпня у виїзному матчі з харківським «Геліосом». Будемо сподіватися на вдалі матчі представників кіровоградської області в першій лізі у подальших їх матчах.

Віктор Слюсаренко.

Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 1511 | Додав: Admin | Теги: Україна, перша ліга, поразка, футбол, Олександрія, Зірка
Всього коментарів: 3
25.08.2009
3. andrey [Матеріал]
Да-а Онулу без помощи не обойтись...,блин хотя бы город хоть чем-то помог команде.

24.08.2009
2. Viktor (Admin) [Матеріал]
Будемо сподіватися, що до зняття команди не дійде. В інших клубах ще гірша ситуація. Для першої ліги втрата кількох команд - це велика проблема, і зменшення глядачів в цілому, а Кіровоград забезпечує чудову відвідуваність на стадіоні.

24.08.2009
1. Олег [Матеріал]
Так маємо два бублики але посипати голову попелем не варто. До речі, що там за бадяга з Зіркою і не тільки в частині сплати коштів ПФЛ за участь к Чемпіонаті. Якщо у нас немає коштів то це дуже погано і судячи з того, що нам і іншим відмовили потрібно очікувати зняття із змагань окремих команд у тому числі і нашої?